Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Konrad Frysztak wzywa Andrzeja Kosztowniaka do debaty [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-09-03 15:57:00, aktualizacja: 2019-09-03 17:10:00

Konrad Frysztak wezwał do debaty posła Andrzeja Kosztowniaka. - Kampania wyborcza to czas merytorycznej dyskusji. Chcę zderzenia na twarde liczby i fakty, na to, co w mieście zostało zrobione i co trzeba jeszcze zrobić - mówił wiceprezydent Radomia.

- Radom od pięciu lat zmienia się dzięki prezydentowi Witkowskiemu. Mam zaszczyt i możliwość współpracować z panem prezydentem, jako jego zastępca, uczestnicząc w tych zmianach i je moderować. Często moje działania były podważane przez polityków PiS, w tym Andrzeja Kosztowniaka, który był prezydentem Radomia, dlatego chciałbym zaprosić pana posła do debaty - powiedział wiceprezydent Konrad Frysztak.

Zastępca prezydenta Witkowskiego dodał: - Chcę zderzenia na twarde liczby i fakty, na to, co w mieście zostało zrobione i co trzeba jeszcze zrobić. Dziś czas powiedzieć "sprawdzam" (...). Chcę sprawdzić, jaką wizję miasta ma Andrzej Kosztowniak i dlaczego chce i ubiega się o mandat posła na kolejną kadencję.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (77)

Tru
2019-09-23 17:12:00

Nic nie wyjdzie konie zjedzą ????

cykcyk
2019-09-13 15:35:00

Debatę proponuję przeprowadzić nad zalewem Borki... Ciekawe ile wyjdzie za koszenie trawy..

Kidawa
2019-09-12 16:58:00

Z Ruszczykiem sobie Frysztaku pogadaj. To twój poziom

bezpartyjny
2019-09-10 07:05:00

Kosztowniak nie przyjmie zaproszenia do debaty bo o niczym nie ma pojęcia.

Michu
2019-09-09 15:08:00

O widzę, że artykulik wykupiony razem z kasowaniem niewygodnych postów. Może zamiast tego jakaś merytoryczna polemika, ale nie przecież tacy postępowi i nowocześni to tylko w bezpiecznym otoczeniu ze swoimi. Płyniesz razem z Czaskowianką w Wiśle i wiesz o tym dobrze.

cykcyk
2019-09-07 12:49:00

Poziom komentarzy zapowiada poziom takiej debaty. Nie każdy normalny się na takową zdecyduje...

Dla Radom24_TWN24
2019-09-06 21:07:00

Priorytetem posłów przyszłej kadencji Ziemi Radomskiej będzie wprowadzenie programu wzajemnej pomocy Działeczki+, w pilotażu programu zgodził się wziąć udział niejaki Wójcik, udało mu się zgromadzić zaledwie 21 działek ale mówi, że się dopieo uczy korzystania z tego programu, po wprowadzeniu kilku ulepszeń i eliminacji paru niedogodności będzie można szybciej sprawniej z niego korzystać. Dlatego, jak podkreślają kandydaci tak ważna jest współpraca obu partii w tym zakresie.

Michu
2019-09-06 12:13:00

Komentarz zablokowany.

Spec.
2019-09-05 21:59:00

Sądzac po komentarzach to pojawił się koleżka z Echa, specjakista od gruchy marszczenia , ksieży i Dziuni ze śmietnika.

Lucjan Mostowiak
2019-09-05 14:30:00

Komentarz zablokowany.

ila
2019-09-05 13:52:00

Panie Frysztak. Z Ruszczykiem i Białkowską sobie pogadajcie to jest intelektualnie pana poziom

lucjan
2019-09-05 12:31:00

max ja na przykład w komentarzach schodzę do poziomu pisowców, ja też bardzo delikatnie zapytam:panie Kosztowniak jak tam sprawy w sądzie które miał pan założyć za artykuły w gazetach jakoby brał pan łapówki, chyba że to prawda

lucjan
2019-09-05 12:27:00

mostowiak co byś nie napisał to kuurrwą się urodziłeś, jesteś i kuurrwwą zdechniesz

max
2019-09-05 11:33:00

widzę bardzo wysoki poziom debaty w zadanym temacie. Bardzo wysoki, godny intelektualistów!!! To może ja bardzo delikatnie zapytam: panie Frysztak, wzywam pana do odpowiedzi na pytanie: jaką ważną dla miasta inwestycję przeprowadził pan w terminie i zgodnie z kosztorysem?

obywatel
2019-09-05 11:15:00

- apeluję do decydentów - mniej szykan na tych nowo budowanych ulicach panie Frysztak(!!!) Bo te na niedokończonej jeszcze N-S'ce od wiaduktu na Żeromskiego w stronę Prażmowskiego to jakieś mega nieporozumienie !!!

ab
2019-09-05 10:18:00

Komentarz zablokowany.

Lucjan Mostowiak
2019-09-05 00:02:00

Komentarz zablokowany.

mostowiak aka kuurwwa aka cwel aka psychiatra
2019-09-04 23:44:00

widać że ruuchanie cię w ryj to dla ciebie przyjemność

mostowiak aka ***** aka cwel aka psychiatra