Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Konrad Frysztak: W Sejmie chcę dopilnować wszystkich radomskich spraw [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-08-20 09:05:00

Wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak poinformował oficjalnie, że będzie startował do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej. - Będę startował z miejsca piątego. Rozpoczynamy więc zbieranie podpisów. W Sejmie chcę dopilnować wszystkich radomskich spraw - mówił.

- Chcemy zebrać jak najwięcej podpisów. Chcemy ten czas wykorzystać do dobrej rozmowy z mieszkańcami, do poinformowania ich o tym, co udało nam się w mieście, przez te blisko 4,5 roku, wykonać, ale również przekonać do tego, co będziemy w stanie zrobić wspólnie, wykorzystując obecność naszego reprezentanta, jakim chce być w Warszawie i prezydenta, z którym będę współpracował na rzecz mieszkańców - powiedział wiceprezydent Radomia.

Konrad Frysztak poinformował również, że będzie startował z miejsca nr 5 listy Koalicji Obywatelskiej, a wydrukowana i udostępniona w internecie lista, gdzie widnieje na miejscu nr 6, to zwykły błąd, który zostanie poprawiony.

- Chcę dopilnować wszystkich radomskich spraw, przede wszystkim budowy lotniska w Radomiu. To ważny punkt, który będzie mi przyświecał przez całą kampanię wyborczą, ale również, mam nadzieję, że przez kolejne cztery lata kadencji parlamentu, gdzie tych rzeczy do wykonania pozostało jeszcze dużo. Dziś bowiem mamy do czynienia z rozbiórką, ale jeszcze nic się nie buduje i rozpoczęcia tej budowy chcę dopilnować - dodał wiceprezydent Frysztak, który mówił też o radomskim "Amfiteatrze", że na pewno będą potrzebne zewnętrzne pieniądze na remont, który miasto planuje przeprowadzić.

Przypomnijmy, że w okręgu nr 17, liderem listy Koalicji Obywatelskiej będzie Joanna Kluzik-Rostkowska. Kolejne pozycje na liście zajmują Leszek Ruszczyk, Anna Białkowska, Małgorzata Woźniak, Konrad Frysztak, Andrzej Oziębło, Magdalena Nowacka, Katarzyna Kalinowska, Idris Dawido, Sławomir Stanik, Ewa Cichawa-Grabowska, Adam Pałgan, Barbara Styczeń, Mariola Szymczyk, Wojciech Kutyła, Magdalena Lasota oraz Tomasz Śmietanka.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (57)

Monika
2019-08-27 21:45:00

Ja już PO dziękuję

kopaczoracz
2019-08-25 13:53:00

nie opuszczaj radzia bo sobie nie poradzi bez ciebie a noz widelec moze sie uda wam wybudowac kolejna kladke

rodzic
2019-08-24 18:06:00

W pierwszej kolejności proszę dopilnować by Elektronik dostał obiecane pomieszczenia w PSP 6 by uczniowie najlepszego technikum w mieście nie musieli się uczyć na 3 zmiany do późnej nocy!

polo
2019-08-23 14:55:00

do polo mnie rozpolo aka lucjan 2019-08-20 21:20:00 ty jesteś kur wa z szamba to co możesz wiedzieć

polo
2019-08-23 14:54:00

do polo mnie rozpolo aka lucjan 2019-08-20 21:20:00 ty jesteś ***** z szamba to co możesz wiedzieć

Tadek
2019-08-23 11:19:00

Dla Radomia niezbędne jest szybkie połączenie kolejowe: Wa-wa, Radom, Kielce, Kraków. I to nie kolejna "trajkotka" podróżująca w ślimaczym tempie a Pendolino lub inny wysokich prędkości. Radom sam jak wskazuje historia nic nie uzyska. Tak się złożyło, że włodarzami miast na trasie Zakopane - Gdańsk są ludzie związani z KO. Powinni wspólnie wywrzeć nacisk na rządzących. I tu jest właśnie rola i zadanie dla Pana Frysztaka.

PiS
2019-08-22 16:25:00

A S12 też Qń będzie pilnował, żeby po jego działeczkach szła?

widz
2019-08-22 07:16:00

Panie Frysztak nie lepiej zająć się innym zajęciem? Każdy wie i widzi jaki jest Pan "skuteczny" w roli zastępcy Prezydenta. Ja dziękuję. Lepiej daj sobie spokój z posłowaniem bo w Pana przypadku nie ma to sensu. Szkoda mandatu.

Dan
2019-08-21 17:43:00

Jak pilnuje radomskich spraw to widać po inwestycjach. W sejmie napisze parę interpelacji i tyle. W skuteczność wątpię. PO miała premiera i prezydenta z Radomia w poprzedniej kadencji i cóż ugrali dla miasta i regionu? Radomska ekipa poza propagandą ma problem z realnymi działaniami i efektami.

Bezpartyjny
2019-08-21 10:49:00

Bezpartyjny nie taki znowu bezpartyjny

Pazerni jak baba z Radomia
2019-08-21 08:25:00

Sprawa się rypła. Wituś swoją drużynę wystawia. Pazerne to pazerne. A Miller mówił . Mena poznaje się PO tym jak kończy a nie jak zaczyna. I polityka to jest gra zespołowa z dyscypliną partyjną w grze. Za długo Wituś u Biskupów z Semikiem przesiadywał. Teraz dwóch wicków umyślnych na pierwszą linię wystawia. Jak już przestanie być to zaplecze do stołka spółki skarbu Państwa za + 2000 sobie już szykuje

Bezpartyjny Radomianin
2019-08-21 07:20:00

No jest okazja dla hejterów - szczekajcie ! No szczekajcie głośniej !

Pamiętamy skuteczny na 100%
2019-08-21 00:31:00

1. Kładka 2. Hala 3. Kamienica ba Rynku

Do maniak
2019-08-20 21:56:00

Co ty bierzesz że piszesz głupty? Frysztak to ,Frysztak tamto. maniak nie pisz głupot i nie kłam o wyssanych z palca wyczynach Frysztaka.

Majster
2019-08-20 21:27:00

Swojego jeszcze nie skończył . A obce już chce pilnować. A jak swoje pilnował to końca nie widać

polo mnie rozpolo aka lucjan
2019-08-20 21:20:00

Radomski yntelygent od wszystkiego a najlepiej to łyka czarna kiełbasę po same jaja tak słyszałem od pewnego lewackiego murzyna co mu dawał ta kiełbasę murzyn jeszcze mówił że @polo to de Bill i jego inteligencja jest niczym kałuża z błotem hahahaha

polo
2019-08-20 19:10:00

Wiosna 2019-08-20 09:48:00 na tę okoliczność pytam się czy bierzesz w japę z połykiem bo też słyszałem że bierzesz

eryk
2019-08-20 19:08:00

Cze go ten pan chce dopilnować, przecież to dzięki niemu al Wojska Polskiego jest zamknięta pomimo zapisów w umowie o robotach prowadzonych pod tzw ruchem. Przejezdność miała być w czerwcu według zapewnień tego pana ,a okazuje się że w tym roku to raczej niemożliwe.Kłamstwami w senacie na pewno niczego nie załatwi dla Radomia.

Ale jaja
2019-08-20 18:16:00

O matko, Białkowska nie wejdzie, nie będzie koncertów w Radomiu, to jeszcze da się przeżyć. Najgorsze że Ruscyk nie wejdzie i nie będzie tramwaju, a Frysztak nie wejdzie i wszystko będzie w Warszawie niedopilnowane. Istny armagedon.

VicePresident
2019-08-20 16:04:00