Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Lista kandydatów PiS do Sejmu i Senatu. ''To najlepsza drużyna w historii'' [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-08-16 14:55:00, aktualizacja: 2019-08-16 16:17:00

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło oficjalnie swoją listę kandydatów z naszego okręgu do Sejmu i Senatu RP. Nie ma na niej większych niespodzianek. Liderem jest Marek Suski, "dwójką" Radosław Fogiel, a na trzecim miejscu, obecna posłanka Anna Kwiecień.

- Za mną stoi zespół, który w najbliższych wyborach będzie walczył o zwycięstwo, żeby kontynuować dobrą zmianę, żeby te wszystkie reformy, które wprowadziliśmy, zostały utrzymane, a nawet rozwinięte (...). To mieszanka młodości z doświadczeniem, to najlepsza drużyna w historii startów z Radomia do Sejmu i Senatu. Mam nadzieję, że uzyskamy więcej mandatów, niż do tej pory. Będziemy walczyć nawet o 7 mandatów - mówił lider listy, Marek Suski.

Zaprezentowani kandydaci reprezentują różne środowiska i powiaty. Pochodzą nie tylko z Radomia, ale i Rzeczniowa, Wolanowa czy Zakrzewa.

Oficjalna lista kandydatów PiS do Sejmu RP z okręgu radomskiego:
1. Marek Suski
2. Radosław Fogiel
3. Anna Kwiecień
4. Andrzej Kosztowniak
5. Dariusz Bąk
6. Ewa Białecka
7. Agnieszka Górska
8. Jan Rejczak
9. Ewa Markowska-Bzducha
10. Leszek Margas
11. Aurelia Michałowska
12. Dorota Paczyńska
13. Karol Burek
14. Kinga Kołaga
15. Mariusz Dziuba
16. Łukasz Mierzejewski
17. Marcin Łukasiewicz
18. Jan Strzeżek

Natomiast kandydatami PiS do Senatu są Stanisław Karczewski (okręg nr 49) oraz Wojciech Skurkiewicz (okręg nr 50).

Wcześniej politycy PiS złożyli kwiaty pod pomnikiem Lecha i Marii Kaczyńskich, a po konferencji rozpoczęli zbiórkę podpisów.

Więcej na załączonych filmikach.

autor: dm

Wasze komentarze (34)

Haha
2019-08-16 20:19:00

Nawet Kołagę wsadzili na listę. Która siedzi na sesjach w Zwoleniu i nic nie robi. Chodzi na obcasach i udaje lepszą od innych. Beznadziejna osoba.

Mariolka
2019-08-16 20:11:00

Wydaje się, ze PIS będzie miał konstytucyjną większość w sejmie.

pol
2019-08-16 19:53:00

@max: Haha ten Szymon Wielki to ciekawy przypadek, nawet ja go kojarzę. Tak typowy przedstawiciel januszowego myślenia, że jest niemalże jak parodia trolla w wersji Janusz ("na wszystkim się znam"). Kilka razy tylko widziałem jego wypowiedzi na facebooku ale już wiem jakie ma poglądy i jak z pogardą patrzy na tych, którzy się z nim nie zgadzają Przykładowo, jest wrogiem rowerzystów i autobusów, ale jednocześnie najchętniej wszystkie ulice w mieście by poszerzył do 4 pasów i każdą wolną działkę przerobił na parkingi.

321
2019-08-16 18:32:00

Dlaczego PiS wpuszcza na swoją listę działaczy, którzy publicznie wyrażają dumę z komunistycznej przeszłości swojej rodziny i śpiewają Międzynarodówkę? Naprawdę chce mieć w Sejmie takich reprezentantów?

321
2019-08-16 18:25:00

Przykro mi, ale bez Bielana "drużyna" PiS jest niewiele warta.

Młody z Po
2019-08-16 18:22:00

Oddam głos na PIS. Radek Fogiel na mój głos i moich kolegów

Do krzysztofmo3
2019-08-16 18:21:00

Nie ośmieszaj się człowieku. Wykazali się pracą i dużymi osiągnięciami dla Radomia? Większość z nich nic nie robiła. Dostała się do samorządu, bo dostali jedynki lub byli kandydydami na wójta czy inny urząd z Pisu, który akurat miał w tym okręgu poparcie. Nawet debil bez kampanii dostałby się z jedynki do tego koryta. A ten z Warszawy od Gowina to co zrobił dla Radomia? Czy w Radomiu nie ma ludzi na poziomie od Gowina? Pewnie tak skoro wsadzili takiego gówniarza.

0
2019-08-16 18:02:00

Oj, ciężko będzie platfusom zdobyć jeden mandat.

zak
2019-08-16 17:51:00

O Leszkowi nie podoba się wójtowanie. Czyżby sobie nie radził?

mieszkaniec
2019-08-16 17:38:00

bez ściemy, Radom nigdy nie miał tylu przedstawicieli w rządzie i NIC NIE ZROBILI

do krzysztofmo3:
2019-08-16 17:38:00

"Dość ośmieszania mieszkańców i Miasta na cały Kraj" - to Krzysiu do Carycy ? A może użyj tzw. mózgu ?

krzysztofmo3
2019-08-16 17:07:00

Dobra lista,odpowiedni Kandydaci.Kandydaci którzy się wykazali pracą i duzymi osiągnięciami dla Radomia. PIS macie mój głos,jak również myślących i trzezwo oceniających Radomian.Szkodnicy,oszuści,nieudacznicy,dietetyczne nieroby z na aut---powinni odejśc w niepamięć .Dość ośmieszania mieszkańców i Miasta na cały Kraj.

max
2019-08-16 17:04:00

Czy Szymon Wielki już skomentował artykuł ? Wkleił już jakiś mem ?

tylko Caryca
2019-08-16 16:17:00

Tylko Caryca, Katarzyna Wielka... Grójec przeprasza za Carycę.

 < 1 2