Piątek 29 marca
Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Remis Broni w Zambrowie

dm 2019-05-15 19:44:00

W spotkaniu 27. kolejki III ligi piłkarze Broni Radom, po czterech porażkach z rzędu, zremisowali na wyjeździe 1:1 z Olimpią Zambrów.

Na bramkę Kamila Zalewskiego w 26. minucie spotkania, odpowiedział Kamil Czarnecki w 57. minucie gry. Dla podopiecznych trenera Dariusza Różańskiego to siódmy remis w obecnych rozgrywkach.

Olimpia Zambrów - Broń Radom 1:1 (1:0)
Kamil Zalewski 26 - Kamil Czarnecki 57

Broń: Kosiorek (73' Młodziński) - Góźdź, Gorczyca, Kupiec, Wicik, Nogaj, Możdżonek, Sala, Imiela, Paterek (90' Zych), Czarnecki.