Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Radosław Witkowski [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-04-18 08:45:00, aktualizacja: 2019-04-18 09:50:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w czwartek Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 14 min. 05 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

Modne dzwonki rowerowe od SKYBIKE [KLIKNIJ i WYGRAJ]

autor: dm

Wasze komentarze (9)

sceptyk
2019-04-18 21:45:00

rządzący miastem ... jak się zabieracie za modernizację Radpecu (m.in dostawienie nowego kotła na RDF) tak jak za halę czy stadion to zbierajcie już na kary ... Mając pod nosem producenta RDF co ma czasami problem ze zbytem, już 3 lata temu powinno się działać w tym temacie. Mielibyście czym się pochwalić, a może nawet obniżyć ceny za ciepło. Inne miasta (google) już od 2017 r. zaczęły produkować prąd i ciepło z paliwa alternatywnego. Wchodzą w biznes z prywatnymi inwestorami i efekty są (google). Celowo nie podaję miast gdzie to działa tylko gdzie szukać ... Jak znajdziecie w google to będzie już wasz sukces, może chociaż to wam wyjdzie .

Po
2019-04-18 17:04:00

A jak 4 vce prezydent ile juz rozmow z inwestorami przeprowadzila

Po
2019-04-18 17:02:00

Podobno urzad miejski juz sie nie.muesci na kilinskiego i czekaja na hale na radomiaku

Będą jaja
2019-04-18 15:42:00

Gdzie są jaja ? Towarzysz cwel

Wube
2019-04-18 14:39:00

Obietnice należy realizować. Padłem ze śmiechu

0
2019-04-18 14:31:00

Panie Witkowski, kiedy kolejne imprezy w nowej hali, po klubowych mistrzostwach w siatkówce i gali boksu? A może jednak jakieś przeprosiny?

pedał
2019-04-18 12:40:00

kiedy karta lgbtkuku

Swojak