Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Poseł Białkowska o ''układzie Kaczyńskiego'': Prawdy nie da się aresztować [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-03-18 12:22:00, aktualizacja: 2019-03-18 15:35:00

- Apeluję do ministra Marka Suskiego: nie trzeba zabierać już tablicy z Sejmu, nie trzeba wywoływać kolejnej afery. Prawdy nie da się aresztować, zająć czymś innym, ona zawsze wyjdzie na jaw - mówiła dziś poseł Platformy Obywatelskiej, Anna Białkowska.

- Ta tablica będzie stała w biurach posłów PO i będzie można ją oglądać (...). Przez ostatnie trzy lata było wiele afer spowodowanych rządami PiS, ale ta jest największa, bo w ślad za tym, żeby przykryć "układ Kaczyńskiego", przedstawiono piątkę PiS, niesamowite rozdawnictwo, na które nie ma pokrycia finansowego - stwierdziła poseł Białkowska.

Radomska parlamentarzystka, która zaapelowała do ministra Suskiego, "że nie trzeba już zabierać tablicy z Sejmu", na zakończenie dodała: - Prawdy nie da się aresztować, zająć czymś innym, ona zawsze wyjdzie na jaw.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (22)

123
2019-03-18 23:41:00

PO to dno

co proponujecie
2019-03-18 21:34:00

Pani Poseł, też nie lubię pisu, ale coraz bardziej wkurza mnie brak waszego konstruktywnego podejscia i konkretnych propozycji dla Polaków. Co proponujecie oprócz odsunięcia pis od władzy?

ha ha
2019-03-18 20:57:00

Komentarz zablokowany.

Amen
2019-03-18 20:55:00

SUSKI ZABIERA TABLICE BĘDZIE KOLOROWANKI W DOMU ROBIĆ I TABLICĘ PO WYSOKIEJ CENIE NA RZECZ SREBRNEJ SPRZEDAWAĆ

nie o take Europe
2019-03-18 19:56:00

Program LGBT programem Koalicji Europejskiej PO&spółka

Vfg
2019-03-18 19:04:00

Zajmij się C i p ..... 447 rorzczeniamy żydowskim a nie ***** ... Wojciech Sulminskiego napisał książkę o Tusku i Szogunie Niebezpieczne związki BRONISŁAWA Komorowskiego Czytajcie ludzie to już nigdy na morderców zdrajców sprzedawców frajerów głosować nie będziecie

Disco ponad wszystko
2019-03-18 18:39:00

Anka kiedy koncercik?? Dawaj to takie merytoryczne

Greg
2019-03-18 18:03:00

Nie rozumiem o co chodzi w tym pokazywaniu? Ni to śmieszne,ni to pouczające. Po prostu z poziomu ZERO.

do: gsaz 2019-03-18 13:51:00
2019-03-18 17:13:00

Bardzo konkretny i słuszny komentarz.

Z. Ak.
2019-03-18 16:21:00

Pani poseł, mnie jako radomianina g...o obchodzą brednie które pani tutaj wygaduje. Interesuje mnie natomiast i to bardzo, co pani zrobiła do tej pory i co ma zamiar zrobić w ostatnich miesiącach swojej kadencji dla mojego miasta.

mem
2019-03-18 16:19:00

A ja się pytam, gdzie jest HALA, Panie Prezydencie? Jak Pan sprawdzał dokumenty firmy z zakresu jej zdolności finansowej?

tablica
2019-03-18 16:06:00

A ja się pytam Białkowskiej. Gdzie tablice elektroniczne na dworcu PKP, na peronach w przejściu podziemnym ? PO taki remont dworca wysmażyła i śmiech na całą Polskę. Widać jak dbacie o Radom. Hala i stadion następny przykład.

graba
2019-03-18 15:56:00

Jaka szkoda, że pani Białkowska z panem Ruszczykiem nie kandydują do parlamentu europejskiego. Takiej inteligencji nigdy nie za dużo.

Józef
2019-03-18 15:46:00

PiS nie potrzebuje trolli. Trollują koalicjanty. Zbieranina ubeków,sekretarzy,kondomitów i tych którzy za garstkę kopiejek gotowi sprzedać matkę ojczyznę.

0
2019-03-18 15:30:00

No to platforma coś odsłoniła. Hali nie ma to i tablica dobra

yena
2019-03-18 15:26:00

Chcecie durnej ideologi PO ? Patrzcie co się dziś dzieje w Utrechcie

0
2019-03-18 15:14:00

Wszystkie 5 komentarzy po niżej napisała jedna osoba najpewniej jakiś płatny pisowski troll

olo
2019-03-18 13:59:00

a cóż to? wstydzi się pani własnego zdjęcia? No, prawda, piękna pani nie jest ale proszę się przełamać i przykleić swój wizerunek na tej tablicy w odpowiednim rozgałęzieniu. A w ogóle dlaczego pani występuje bez pana Ruszczyka? To niedopuszczalne !!! To złamanie wszelkich konwencji! Chyba, że właśnie zdjęcie pa Ruszczyka powinno występować na tej " tablicy" na miejscu o które atakuję panią.

gsaz
2019-03-18 13:51:00

pani poseł a jaki ma pani program dla Radomia oprócz waszego programu ogólnopolskiego pt. POwrót do koryta.

gsaz
2019-03-18 13:50:00

pani poseł a jaki ma pani program dla Radomia oprócz waszego programu ogólnopolskiego pt. POwrót do koryta.

 1 2 >