Piątek 26 kwietnia
Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Przegrana Radomki na własnym parkiecie

dm, lsk.pls.pl 2019-03-18 08:31:00

W spotkaniu ostatniej 22. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet E.Leclerc Radomka Radom przegrała na własnym parkiecie 1:3 z Pałacem Bydgoszcz. Dla zespołu trenera Jacka Skroka to czternasta porażka w sezonie 2018/2019.

Przebieg pierwszego seta zaskoczył kibiców. Spodziewano się bardziej zaciętego spotkania. Bydgoszczanki były wyraźnie lepsze, zwłaszcza w ataku. Drugi był odwrotnością pierwszego. Teraz wyraźnie lepsze były gospodynie. Od trzeciej partii inicjatywę przejęły bydgoszczanki. Grały przed wszystkim równiej, choć i one nie uniknęły zmiennej formy. Kibice mieli trochę emocji pod koniec czwartego seta, kiedy przewaga Banku Pocztowego Pałacu mocno zmalała. Zanosiło się na tie breaka, ale ostatnia akcja zakończyła się punktem z zagrywki.

Teraz przed Radomką walka o miejsca 7-8.

E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1:3 (17:25, 25:20, 19:25, 22:25)