Piątek 29 marca
Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Porażka piłkarek Czwórki na inaugurację wiosny

dm, sw 2019-03-16 14:01:00

W spotkaniu 12. kolejki I ligi piłkarki Sportowej Czwórki Radom przegrały na własnym boisku 2:3 z Resovią. Dla zespołu trenera Wojciecha Pawłowskiego był to pierwszy mecz o punkty w 2019 roku.

Bramki dla Czwórki zdobyły: Płóciennik i Chmura. Foto: Sportowa Czwórka Radom/Facebook

Do przerwy rzeszowianki prowadziły już 2:0, jednak w drugiej połowie gospodynie doprowadziły do remisu. Niestety, w końcówce jeszcze jedną skuteczną akcję przeprowadziła Resovia i to drużyna z Rzeszowa mogła cieszyć się z trzech punktów.

Dla Czwórki to szósta porażka w sezonie.