Piątek 26 kwietnia
Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Uniwersytet przegrał kluczowy mecz

dm, sw 2019-02-16 19:59:00

W spotkaniu 14. kolejki I ligi piłkarze ręczni Uniwersytetu Radom przegrali na własnym parkiecie 28:29 z ostatnim przed tą serią gier SPR ROKiS Radzymin. Dla podopiecznych trenera Mariusza Greli to już dwunasta porażka w sezonie 2018/2019.

Radomianie odstawali od przeciwników od początku meczu - do przerwy przegrywali czterema bramkami (13:17). Druga połowa była w wykonaniu gospodarzy o wiele lepsza, ale zabrakło jednego trafienia, do chociażby remisu. Radzymin wygrał 29:28. Uniwersytet przegrał pojedynek, można to tak nazwać, o być albo nie być w grze o utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy.

Tabela - tutaj.

W następnej kolejce radomianie zagrają na wyjeździe z MKS Padwa Zamość. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (23 lutego) o godz. 18:00.

KS Uniwersytet Radom - SPR ROKiS Radzymin 28:29 (13:17)

Uniwersytet: Markowski, Sulima - Kiraga, Kowalczyk, Banaczek, Rojek, Gruszczyński, Kubajka, Pawelec, Socha, Wasik, Stanik.