Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

''Witkoski bedziesz nastempny''. Groźba pod adresem prezydenta Radomia

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-01-15 20:09:00

Zdjęcie wbitego w drzewo noża z tytułem "Witkoski bedziesz nastempny", nie pozostawia wątpliwości, mimo błędów w pisowni. Pojawiło się dziś na jednym z prywatnych profili portalu społecznościowego. Prezydent złożył zawiadomienie na policję.

Zdjęcie pojawiło się popołudniu, ale zniknęło już z profilu. Wobec tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, taki wpis bulwersuje. Wieczorem pojawił się na nim wpis: "wielka orkiestra świątecznej przemocy".

- Ktoś mi grozi i czuję się zagrożony. Dlatego złożyłem zawiadomienie na policję i mam nadzieję, że policja szybko ustali, czy te groźby są realne - powiedział nam prezydent Witkowski.

Rafał Jeżak, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, potwierdza: - Przyjęliśmy oficjalne zgłoszenie o groźbach karalnych. Prezydent Witkowski złożył wniosek o ściganie sprawcy. Policjanci są u prezydenta.

autor: cir

Wasze komentarze (15)

aaa
2019-01-16 11:50:00

panie Witek bezrobocie 13 %zero pracy co pan na to

Do wszystkich
2019-01-16 11:28:00

Komentarz zablokowany.

???
2019-01-16 09:16:00

Panie Prezydencie czy wyciągnął pan konsekwencje służbowe wobec osób które w urzędzie miejskim w godzinach pracy opluwali sekretarza miasta Rafała Czajkowskiego? Czy jakiś dziennikarz podjął ten temat i zapoznał się z dokumentacją pana Czajkowskiego z prokuratury?

konrad
2019-01-16 08:58:00

Prezydent i jego zaplecze jest odpowiedzialne za kampanie nienawiści, która stworzyli pod potrzeby wyborów samorządowych. Takimi sprawami to się tylko policja powinna zająć i najlepiej bez rozgłosu a nie lansowanie w mediach. Kolejna medialna szopka i żenada

dell
2019-01-16 08:55:00

albo to żart, w co bardziej wierzę, albo naprawdę wyborcy pislamu to gorszy sort którzy naukę skończyli w przedszkolu.

0
2019-01-16 08:00:00

@szwejk Heheheh wejdź sobie na gazeta.pl. Jad leje się hektolitrami

Szwejk
2019-01-16 06:51:00

dlaczego minister od cyfryzacji fikcyjnych kont w internecie nie po blokuje, narodowcy z pisem w tym przodują.

we
2019-01-15 23:14:00

Ludzie miejmy szcunek dla siebie możemy sie różnić w zdaniach ale szcunek powinien być. prosze o opamiętanie się i badzmy dla siebie lepsi

0
2019-01-15 22:20:00

Zło trzeba dobrem zwyciężać. Nie wdawajcie się w złe dyskusje z hejterami

Swojak
2019-01-15 21:49:00

Dlaczego nie ma wniosku (np. Policja) o reglamentację sprzedaży nozy i maczet i innej białej broni. I nie chodzi mi o noże kuchene czy te od kompletu stołowego babci... Takie badziewie mozna kupić jak chleb, wszędzie ...w internecie, na bazarze, w sklepie ... A potem jakiś poojeb lata z tasakiem po mieście i czasami kogoś zrani lub zabije ...

h2o
2019-01-15 20:51:00

Nie musicie pisać, że jedna strona jest winna. To widac od Was, jacy Wy jestescie obiektywni...

Radom24.pl
2019-01-15 20:48:00

Nikt nie napisał, że winna jest jedna strona. Inne radomskie media informują o sprawie w podobny sposób. Wobec takich wpisów nie można milczeć, bez względu na to kto je pozostawia.

h2o
2019-01-15 20:45:00

Oszołomy teraz działają. I Wy się w to wpisujecie, szanowna redakcjo. Co Wy robicie, oszołomów tylko nakręcacie, razem z Policją.

h2o
2019-01-15 20:39:00

Redakcja radom 24 pl moze wszystko blokować. Ale prawda jest jedna. Agresja jest z wielu stron. Nie róbcie szopki medialnej, że tylko jedna strona winna.

h2o
2019-01-15 20:36:00