Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Dariusz Wójcik [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-11-09 09:33:00, aktualizacja: 2018-11-09 11:07:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w piątek Dariusz Wójcik, przewodniczący Rady Miejskiej.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 8 min. 30 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (50)

do 0 2018-11-09 11:38:00
2018-11-09 14:54:00

może dlatego , że chłopak "ma jaja" i nie jest takim rozlazłym radnym jak niektórzy ...

suweren
2018-11-09 14:27:00

Pis nigy się do porażki nie przyznaje jak dostali 27 do jednego to witali Szydło z kwiatam i chonorami na lotnisku uważają wiekszość Polaków za gorszy sort za mordy zdradzieckie za biedotę co robi zakupy w biedronce to akurat przykłady od Pana Kaczyńskiego a wielu znieważeń można usłyszeć od słynnej Pani Pawłowicz od niezrównoważonego Pana Tarczyńskiego itd nawet wyborcy pisu wstydzą sie wybrańców Pana Kaczyńskiego ale jaki pan taki kram

0
2018-11-09 14:26:00

Brawo panie Wójcik.

RADOM
2018-11-09 14:08:00

BARDZO PROSZĘ ABY ZWOLLENICY PISU POGODZILI SIĘ Z PORAŹKĄ W WYBORACH ZGODNIE Z WOLĄ RADOMIAN I PRZESTALI WYPISYWAĆ IDIOTYZMY NA FORUM ! POZDRAWIAM

konrad
2018-11-09 14:06:00

Największy sukces obecnego prezydenta i jego zaplecza to wprowadzenie do Radomia jeżyka nienawiści. To zrobił bardzo skutecznie i bardzo skutecznie podzielił mieszkańców pozostała działalność to sukcesy na miarę ronda przy śląskiej. Śmieszni jesteście kiedy teraz piszecie, że kogoś nie chcecie albo chcecie. Trzeba było myśleć w dniu wyborów

watcher
2018-11-09 13:28:00

Komentarz zablokowany.

Kowala dzialki s12 Uklad radomski
2018-11-09 13:26:00

Co z dzialkami? Co z S12 i waszymi planami zmiany przebiegu drogi. Co z ludzmi z Kowali?? !!!! Gdzie sprawiedliwosc?!

S12 dzialki
2018-11-09 13:22:00

To co z tyni dzialkami? Co z ta S12. Prosze sie wytlumaczyc!!!

0
2018-11-09 13:08:00

A co za różnica gdzie pracuje żona tego czy tamtego radnego? Według nietórych, to jak ktoś zostaje radnym czy urzędnikiem, to najbliżsi powinni się pozwalniać z pracy i iść na zasiłki. Idiotyczne myślenie.

op
2018-11-09 13:07:00

a kiedy Dariusz Wójcik reyzgnuje z pracy za 20 tys miesiecznie w PGZ, obiecywał z ejak zostanie radnym (a został) to zrezygnuje, i jak to mowil w karierze nikodema dyzmy hrabi aponiemirski , ludzie z gminu i chamy honoru nie maja, j jak nie zrezygnuje to powiem mu to w twarz

863
2018-11-09 12:44:00

Prawda o działkach na S12: https://i.imgur.com/pwsi4Xu.jpg

ola
2018-11-09 12:43:00

Żona radnego Roberta Fiszera pracowała w Urzędzie Miejskim jeszcze zanim go poznała. Pracowała w dziale zameldowań. I myślę, że właśnie tam się poznali.

Re : Radomir
2018-11-09 12:28:00

Wytłumacz nam logicznie , proszę ,dlaczego to Witkowski wydał negatywną decyzje środowiskową na budowę przez RADOM POŁĄCZENIA KOLEJOWEGO ZE STOLICĄ.Dlaczego nie była prowadzona przez ponad 2 m-ce w najlepsze,letnie dni budowa Alei Wojska Polskiego i była przez niego zablokowana?Czy wierzysz w przypadek ?Ja nie, bo wiem że jest on aparatczykiem z peo , partii która to nigdy nie zamierza i nie zamierzała inwestować w tzw. ścianę wschodnią.Witkowski musi realizować , to co mu jego macierzysta partia narzuci , stąd te wszelkie opóznienia , zakazy , negatywne decyzje spowalnianie procesów inwestycyjnych kiepski nadzór nad inwestycjami .

opinia
2018-11-09 12:00:00

Radny Dariusz Wójcik zawsze od 2006 roku ma 1 na liście pis w okręgu nr 2 na Ustroniu. Od 2007 jest przewodniczącym rady miejskiej w Radomia. To PiS mając 16 radnych na 28 już w listopadzie wskaże nowego przewodniczącego rady miejskiej i może to ponownie po raz 4 być Dariusz Wójcik. Dlaczego radny atakuje radomskie media w tym dwóch radomskich dziennikarzy. Dlaczego publicznie mówi o pracy żony radnego Roberta Fiszera w Urzędzie Miejskim w Radomiu oraz męża pani radnej Pastuszki w miejskiej spółce Administrator.Szkoda, że tak mało radny powiedział w tych tematach.

0
2018-11-09 11:38:00

Tak się zastanawiam co kierowało ludźmi co głosowali na p.Wojcika

James
2018-11-09 11:24:00

Przewodniczącym rady miasta Radom musi być ktoś urodzony i wychowany w Radomiu.Nie chcemy żadnych Chelmów kasków .normalny radomianin z jajem .

Radomir
2018-11-09 11:21:00

Ja jestem cały czas za PiS,i nadal będę głosował tylko.na PiS do.parlamentu.Ale właśnie Ale w Radomiu PiS to nic nie zrobili dotej pory poza aleją W.P. która nie jest jeszcze gotowa.Dotego Wójcik utrudnia prezydentowi czyli nam mieszkańcom życie.Ja popieram i szanuje prezydenta i uważam że jest najbardziej rozgarnięty od 89 roku to PiS jest winien tylko że Skurkiewicz nie wygrał.To jest Radom to nie jest Słoików W-wa tu kulturą się wygrywa a nie chamstwem i oczarnianiem prezydenta to oczernia się nas mieszkańców bo nasz prezydent a nie partia.Duzo.bledow robi PiS ,mam nadzieję że Wójcik niebedzie już przewodniczącym radnych miasta naszego , człowiek z Chełma rodem obraża ciągle naszego z 15lecia prezydenta.fuj fuj

socjolog
2018-11-09 10:47:00

Największą paranoją jest to, że wygrał kandydat, który w pierwszej kadencji udowodnił, że był najgorszym prezydentem naszego miasta od 1989 r. Jeszcze tragiczniejsze jest to, że pewnie 50% albo i więcej tych, którzy na niego głosowali zgadza sie z taką tezą.

0
2018-11-09 10:44:00

45 tysiecy Radomian zadecydowało o degrengoladzie miasta i powierzenie rządzenia nim ignorantowi.

0
2018-11-09 10:41:00

Jeden to Utkowski a drugi?

 < 1 2 3 >