Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Dariusz Wójcik [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-11-09 09:33:00, aktualizacja: 2018-11-09 11:07:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w piątek Dariusz Wójcik, przewodniczący Rady Miejskiej.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 8 min. 30 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (50)

prawda
2018-11-15 12:18:00

Afera pisowska KFN-u to jest największa afera III RP. Opozycjo: ciągnij sprawę z pieniędzmi ze SKOKów. PIS ma 60-70 milionów lewej kasy ze SKOKów. Pytaj skąd senator PIS ma 60 milionów podejrzanych pieniędzy. Idź tropem pieniędzy.

Apis
2018-11-12 12:12:00

Panie Wójcik - czy złożył Pan wypowiedzenie w PGZ? A co z tym śledzeniem Pana i zagrożenie życia - jakieś szczegóły?

Abc
2018-11-12 10:18:00

Sofistyka 1.koncepcja filozoficzna i dydaktyczna stworzona przez sofistów w starożytnej Grecji; 2. argumentacja polegająca na stosowaniu sofizmatów; 3. posługiwanie się pokrętnymi argumentami w celu udowodnienia fałszywej tezy Nie bardzo wiem o co ci chodzi, No i najważniejsze NIE STRASZ,

chciwy Dariusz
2018-11-12 08:50:00

Zgodnie z decyzją Kaczora PiSiory mają wybór: Rada Miejska albo tłusty etat w spółce Skarbu Państwa. Co wybierze ubogi działkowiec Wójcik ? Dużą kasę w PeGieZecie czy pracę na rzecz Radomia w RM ? Jak myślicie ? Proszę o opinie.

Re: ABC
2018-11-11 21:07:00

Skończ z tymi sofistycznymi zagrywkami ,porównaniami słownymi , posługując się różnymi określeniami , które to są przypisane np.psom , nie ludziom.Jeśli nie wiesz co znaczy sofistyka, sofistyczny , to już tego nie będziesz wiedział , gdyż pod beretem coś masz pokręcone.Nie prowokuj....

Abc
2018-11-11 20:54:00

uwielbiam skowyt pisiorków

Swojak
2018-11-10 16:52:00

We wcześniejszych kadencjach rady mnie nie przekonywał ...ale w ostatniej (szczególnie ostatni rok) widzę, że gość jest normalny ...co ma powiedzieć to powie, komu ma przyj..bac to przyje..ie ... Nie włazi w doope radziowi... i reszcie jego świty ... Mam nadzieję, że przypilnuje radnych z pis, żeby nie lecieli na drugą stronę. Zagadką jest dla mnie radny z listy pis , a pracujący u radzia tzn. w radkomie... Trochę to dziwne, że go nie wywalili jak wcześniej przeszedł na stronę pis ...

0
2018-11-10 15:55:00

Smutne to jest to, że część Radomian głosuje na PO kiedy jej przywódca nie znosi naszego miasta i zawsze działa przeciw niemu Kampania nabijania się z Radomian i naszego miasta to jego sprawa.

Mozart PO
2018-11-10 15:46:00

Uważam, ze Wojcik ma rację niech Witkowski oprócz ględzenia coś konkretnego zrobi. Na razie to jest tak dobry, ze przepadną nam te fundusze. On bedzie dalej ściemniał bo merytorycznie to ignorant. Miasto ma 5 lat w plecy. Oto czego dokonała demokratyczna głupkowata większość mieszkańców.

Car Mikołaj
2018-11-10 14:47:00

wójcik i tak zostaniesz wyr... przez kochankę Carycy.

90
2018-11-10 09:57:00

Brawo Panie Darku. Takich radnych potrzebuje miasto. Brawo

Do:Gość
2018-11-10 09:10:00

Czy opłacił się wam wyborcom wybór Witkowskiego ?Mam do was tylko jedną prośbę , Za jakiś czas nie płaczcie na forach , że byliście głupcami , bo się na nim zawiedliście ,Znoście z godnością jego sukcesy i porażki.

21 dzialek-szok!!!!!!!!!
2018-11-10 05:42:00

On powinien być dziekanem w katedrze marketing oraz redaktorem czasopismacdzialkowiec .dariusku może byś wykładał na wydziale działki i drogi

pytanie
2018-11-09 19:54:00

Od kadencji 2006-2010 w radzie miejskiej jest Robert Fiszer. Ju 4 kadencje jest radnym. Kiedy prace w Urzedzie Miejskim zaczęła żona radnego? Jesli przed rządami Kosztowniaka to znaczy przed 2006 to znaczy ze pracowała tam za czasów już Zdzisława Marcinkowskiego ?

Gość
2018-11-09 18:04:00

No, a jak tam, cwany Dariuszu, z biznesikiem działkowym ? Opłaciło się już, czy jeszcze trochę poczekasz na wzrost cen ?

:)
2018-11-09 17:01:00

@lucjan, żeby iść umyć sracze, totrzeba umieć patrzeć na wprost, zezowaty 50 latek, to może co najwyżej na robić w gacie lub wykorzystać dzieci

lucjan