Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Katarzyna Kalinowska: Z wieloma radnymi PiS mam kontakt [MOCNA ROZMOWA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-11-08 07:43:00

• Najbliższych współpracowników wybiera prezydent. Ja do pełnienia funkcji wiceprezydenta jestem dobrze przygotowana. Nie chciałabym wchodzić w szczegóły jeśli chodzi o obszary, natomiast jestem ekonomistką, doktorem ekonomii, mam duże doświadczenie w sferze realnej, prywatnej. Jestem nauczycielem. Także myślę, że ten wachlarz kompetencji, umiejętności, jest dosyć szeroki.

• Z wieloma radnymi PiS mam kontakt i wiem, że są to ludzie bardzo otwarci, zdroworozsądkowi, którzy traktują samorząd, nie w kategoriach stricte politycznych, którzy myślą kategoriami samorządu w pierwszej kolejności. I tak jak ja, politykę centralną, szyldy partyjne, traktują jako narzędzie do realizacji tych lokalnych problemów, wyzwań.

To tylko dwie z wypowiedzi Katarzyny Kalinowskiej, przewodniczącej Nowoczesnej w Radomiu, radnej elektorki w rozmowie z Marcinem Gencą, w audycji Mocna Rozmowa w RadioRadom.pl. Jakie jeszcze tematy poruszono? Do obejrzenia na wideo poniżej.

Audycje MOCNA ROZMOWA RadioRadom.pl realizuje wspólnie z radomską redakcją Echa Dnia. Audycje do obejrzenia także na Radom24.pl.

autor: cir

Wasze komentarze (19)

James
2018-11-13 14:48:00

Hahaha hahaha ale poczucie Humoru ,mówi że są 4 partią ,jak tylko 3 partię startowały jejku jejku panienko kochana wróćcie do Palestyny z powrotem.

MarcinChodakowski
2018-11-09 18:42:00

KK nie ugra wiecej w PO. Leszek Ruszczczyk, Ewa Kopacz i inni sa mocniejsi w PO .... polityka panie polityka

0
2018-11-09 12:10:00

Marcinchodakowski celna wrzuta. Kalinowska wielokrotnie krytykowala Witkowskiego. Ucichła na niespełna rok przed wyborami bo się skapowała że sama nie utworzy list i musi iść z PO. Wywalczyła pewnie też jakieś warunki dla siebie. Resztę towarzyszy położyła. Zaraz będzie chciała zapewne umieszczenia jej na.listach PO do Europarlamentu i Sejmu. Ciekawie się to zapowiada bo tu zaistnieje konflikt z innymi gwiazdami tej partii. Tak myślę, ale może się mylę... ????

Tadek
2018-11-09 08:14:00

Naiwna...

0
2018-11-08 21:28:00

Posłowie Gasiuk-Piechowicz i MISIŁO lada dzień przechodzą do peo. Projekt polityczny kropka nowoczesna Petru skończył praktycznie swój żywot.Inni też już negocjują ze Schetyną.Kalinowska jest tylko nauczycielem , a te umiejętności nie są za bardzo dobre do rządzenia w mieście.Praktyka, to nie jest to samo co teoria.Dlatego Witkowski powinien nie brać nauczycieli na swoich zastępców , tak samo Duszyka.Czy Semik sprawdził się , to myslę , że niezbyt.

MarcinChodakowski
2018-11-08 21:20:00

https://echodnia.eu/radomskie/radomscy-dzialacze-nowoczesnej-ryszarda-petru-atakuja-prezydenta-radomia-radoslawa-witkowskiego/ar/9181832

MarcinChodakowski
2018-11-08 21:11:00

https://echodnia.eu/radomskie/radomscy-dzialacze-nowoczesnej-ryszarda-petru-atakuja-prezydenta-radomia-radoslawa-witkowskiego/ar/9181832

0
2018-11-08 17:19:00

Czym pani zarzadzala w swoim życiu? Twierdzenie że jest dobrze przygotowana tylko na wiarę. Pani zapewnienie to mało. Chociaż do siatkarza do kompletu może i pasuje

Do Ale jaja
2018-11-08 17:19:00

Nie rób sobie jaj z języka polskiego. Nie pisz, jak nie potrafisz, ortografia to podstawa.

0
2018-11-08 11:30:00

Kiedy Witkowski podejmie decyzje i ogłosi swoich zastępców , oraz ewentualne zmiany na różnych stanowiskach ?15. 11 ma złożyć do rady miasta projekt budżetu na rok 2019.Z kim on go właściwie utworzy i z jakimi środowiskami , co za inwestycje będą , które wyniosą gminny Radom do rangi miasta europejskiego.Chyba nie żartował i nie była to przedwyborcza ściema ,czy przejęzyczenie.

0
2018-11-08 10:53:00

Witkowski przy obsadzaniu stanowisk będzie kierował się partkularnymi interesami peo ,koalicjantów ,nie koniecznie będą wybrani do zarządzania , administrowania fachowcy Liczy się tylko dozgonna przyjazń , jak np z sld , psl , kropka nowoczesna , czy bezpartyjni.To z tych ugrupowań będą jego zastępcy , jako nagrodzeni za współpracę , bo tak wcześniej podpisali między sobą umowy.I wszystko będzie jasne.

W
2018-11-08 10:21:00

Witkowski wygrał - Radom przegrał

Ale jaja
2018-11-08 10:19:00

Jak by co to my też jesteśmy w kątakcie. Caryca już jej podsłuch w gniazdku założyła. Uwaga na pisowskie pchły

Sie
2018-11-08 10:14:00

Witkowski wygrał to do roboty . A nie jego zausznicy jak Pani opowiada frazesy

op
2018-11-08 09:39:00

jak chcecie dobrze dla radomi ato dajcie dwoch v-ce prezydentow pisowi a rada miejsck abedzie popierac prezydenta i ni ebedzie ;radu mnijszosciowego; ale dopoki tacy ludzie jak wojcik sa to nie bedzi zdody, on tylko umi ekrzyczec sadzic si ei dzialki miec

Wieszcz
2018-11-08 09:22:00

Boże, miej w opiece nasze miasto. Kolejnymi fachowcami od wszystkiego obstawi się Witkowski. Już jeden dobrze, że kładki do góry nogami nie zbudował, a już widać kolejnych omnibusów od rządzenia. Oj, jeszcze my radomianie gorzko zapłaczemy za tej prezydentury.

0
2018-11-08 08:54:00

Jaka jest siła polityczna tej kobiety z partii kropka nowoczesna , obecnie pożartą przez peo?Ona będzie cały czas stała u boku Witkowskiego , tak jak kiedyś przy Petru.Niektórzy Radomianie potrzebowali dużego skoku gospodarczego z poparciem rządowych pieniędzy .Teraz wybrali drogę odrzucającą ta pomoc.Dlatego tytuły naukowe nie zawsze sprawdzają się w pracy samorządowca.Pozostaje tylko zwykle administrowanie ubogim 1 mld. funduszem miejskim , z którego to na oświatę idzie prawie 50 % , na inwestycje tylko 70 do 100 mln. zl. i duży dług gminy do spłacania.

z zawodu
2018-11-08 08:39:00

wiceprezydent. Ktoś tu lubi takich nadętych z ego zdecydowanie większym od inteligencji

0
2018-11-08 08:32:00

No proszę, jest stworzona do bycia wiceprezydentem i zna się na wszystkim.