Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

OFICJALNIE! Oto nowi radni Rady Miejskiej w Radomiu [LISTA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-22 15:47:00, aktualizacja: 2018-10-22 16:15:00

Miejska Komisja Wyborcza potwierdziła nasze wyliczenia, że PiS będzie miało 16 radnych i większość w Radzie Miejskiej Radomia, KWW R. Witkowskiego - 11, a Bezpartyjni Radomianie - 1. Także nazwiska przedstawione przez nas zgadzają się z oficjalnymi danymi. Prezentujemy listę nowych radnych.

Miejska Komisja Wyborcza miała ręce pełne roboty

Okręg nr 1 (3 mandaty PiS, 3 - KWW R. Witkowskiego)
PiS: Artur Standowicz, Mirosław Rejczak, Robert Fiszer.
KWW R. Witkowskiego: Jerzy Zawodnik, Wioletta Kotkowska, Robert Utkowski.

Okręg nr 2 (3 mandaty PiS, 2 - KWW R. Witkowskiego)
PiS: Dariusz Wójcik, Piotr Kotwicki, Ewa Czerwińska.
KWW R. Witkowskiego: Radosław Witkowski, Magdalena Lasota.

Okręg nr 3 (4 mandaty PiS, 2 - KWW R. Witkowskiego)
PiS: Marcin Kaca, Łukasz Podlewski, Kazimierz Staszewski, Teresa Skoczek.
KWW R. Witkowskiego: Katarzyna Kalinowska, Zbigniew Neska.

Okręg nr 4 (3 mandaty PiS, – 2 KWW R. Witkowskiego, 1 - Bezpartyjni Radomianie)
PiS: Mateusz Kuźmiuk, Kinga Bogusz, Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz.
KWW R. Witkowskiego: Mateusz Tyczyński, Marta Michalska-Wilk.
Bezpartyjni Radomianie: Kazimierz Woźniak.

Okręg nr 5 (3 mandaty PiS, 2 - KWW R. Witkowskiego)
PiS: Karol Gutkowicz, Adam Bocheński, Marcin Majewski.
KWW R. Witkowskiego: Konrad Frysztak, Wiesław Wędzonka.

autor: mw, dm

Wasze komentarze (112)

tak bylo wczoraj
2018-10-22 23:12:00

Mateusz Kuźmiuk lat 26 student geodezji i mandat jest z najlepszym wynikiem na liście pisu w okregu !

po 5 kadencji
2018-10-22 23:11:00

Natomiast 5 kadencje w Radzie Miejskiej Radomia zdobyli : Kazimierz Staszewski (Radny AWS w latach 1998-2002 i radny PiS od 2006 roku) Adam Bocheński(radny AWS w latach 1998-2002 i radny PiS od 2006 roku) oraz Zbigniew Neska nieprzerwanie od 2002 roku radny radomskiej PO.

Maja
2018-10-22 23:10:00

Witkowskiego na taczki 4 listopada won z UM

Norbert
2018-10-22 23:09:00

Tylko Wojtek Skurkiewicz na prezydenta, a kanapki były wyśmienite.

heh
2018-10-22 23:08:00

Mateusz Kuzmiuk zagral nazwiskiem...nikt tu takiego mlodego czlowieka i jego osiagniec dla Rdmia nie zna...heh...

po 6 kadencji
2018-10-22 23:07:00

Natomiast od 1998 roku radnymi Radomia nieprzerwanie sa : Kazimierz Woźniak z Bezpartyjnych Radomian i Wiesław Wędzonka z PO. Obaj Panowie po raz 6 wygrali wybory do Rady Miejskiej.

jest rekord
2018-10-22 23:06:00

Pan Mirosław Rejczak lat 83 jest rekordzista Radomia, od 28 lat jest radnym naszego miasta! Wygrywa wszystkie wybory do rady miejskiej naszego miasta od 1990 roku, aktualnie wygrał po raz 8 wybory do rady miejskiej !

Radomianka
2018-10-22 23:04:00

Jakim desperatem trzeba być żeby kandydować jednocześnie na prezydenta i radnego !!!!!!!!!! Witkowski wstyd!!!!!!

Daniel
2018-10-22 22:47:00

Jakim trzeba być desperatem żeby głosować na działkowcami Wójcika

jesli kaca
2018-10-22 22:43:00

Jesli Marcin Kaca (3690 głosów) z PiS będzie wiceprezydentem Radomia to nową radną zostanie pani Barbara Pokorska (358 głosów).

jeśli Frysztak
2018-10-22 22:42:00

Jeśli Konrad Frysztak(3038 głosów) zostanie nadal wice prezydentem Radomia to nowym-starym radnym zostanie pani Magłorzata Zając (457 głosów).

jesli Zawodnik
2018-10-22 22:40:00

Jesli nadal wice prezydentem Radomia będzie Jerzy Zawodnik (2868 głosów) to nowym - starym radnym zostanie Dawid Ruszczyk (503 głosy).

jesli Tyczyński
2018-10-22 22:39:00

Jeśli Mateusz Tyczyński (1959 głosów) będzie nadal dyrektorem Kancelarii Prezydenta Miasta Radomia to nowym radnym zostanie aktor Jarosław Rabenda (668 głosów).

jesli Witkowski
2018-10-22 22:37:00

Jeśli Radosław Witkowski (3233 głosy) wygra wybory 4 listopada na prezydenta Radomia to nowym radnym będzie Robert Chrobotowicz (467 głosów).

wyniki
2018-10-22 22:33:00

3690 głosów dostał Marcin Kaca z pisu !

Rrer
2018-10-22 22:28:00

#glosujeNaWitkowskiego

tk
2018-10-22 22:01:00

Niestety ale jak wygra Radosław Witkowski to pewnie będzie tak jak napisałeś, radni odejdą z klubu radnych PiS.

jest rozwiazanie
2018-10-22 21:59:00

Jeśli wygra Witkowski to pewnie niestety zaraz ktoś z tej 16 radnych z radomskiego PiS będzie chciał wyjśc z klubu radnych. W poprzedniej kadencji a poczatku 2015 roku z klubu PiS odeszli Ryszard Fałek i Leszek Pożyczka.

sensacje
2018-10-22 21:57:00

Są duże sensacje w wynikach do rady miejskiej naszego miasta. Mandatu nie zdobyli Jerzy Pacholec,Dariusz Chłopicki,Andrzej Sobieraj z PiS i Ryszard Fałek z Bezpartyjnych Radomian. Z radą pożegnali sie tez Dawid Ruszczyk,Roman Korczyński, Magdalena Zając z radomskiej PO.

radomka
2018-10-22 21:39:00

A głosowałem na Piotra Kucharczyka i moim zdaniem to uczciwy człowiek i byłby dobrym radnym a nawet w przyszłości może prezydentem Radomia.pierwsze wybory to nic proszę się nie poddawać w przyszłości będzie lepiej.Piotr Kucharczyk to przyszłość radomia

 < 1 2 3 4 >  ostatnia