Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

OFICJALNIE! Oto nowi radni Rady Miejskiej w Radomiu [LISTA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-22 15:47:00, aktualizacja: 2018-10-22 16:15:00

Miejska Komisja Wyborcza potwierdziła nasze wyliczenia, że PiS będzie miało 16 radnych i większość w Radzie Miejskiej Radomia, KWW R. Witkowskiego - 11, a Bezpartyjni Radomianie - 1. Także nazwiska przedstawione przez nas zgadzają się z oficjalnymi danymi. Prezentujemy listę nowych radnych.

Miejska Komisja Wyborcza miała ręce pełne roboty

Okręg nr 1 (3 mandaty PiS, 3 - KWW R. Witkowskiego)
PiS: Artur Standowicz, Mirosław Rejczak, Robert Fiszer.
KWW R. Witkowskiego: Jerzy Zawodnik, Wioletta Kotkowska, Robert Utkowski.

Okręg nr 2 (3 mandaty PiS, 2 - KWW R. Witkowskiego)
PiS: Dariusz Wójcik, Piotr Kotwicki, Ewa Czerwińska.
KWW R. Witkowskiego: Radosław Witkowski, Magdalena Lasota.

Okręg nr 3 (4 mandaty PiS, 2 - KWW R. Witkowskiego)
PiS: Marcin Kaca, Łukasz Podlewski, Kazimierz Staszewski, Teresa Skoczek.
KWW R. Witkowskiego: Katarzyna Kalinowska, Zbigniew Neska.

Okręg nr 4 (3 mandaty PiS, – 2 KWW R. Witkowskiego, 1 - Bezpartyjni Radomianie)
PiS: Mateusz Kuźmiuk, Kinga Bogusz, Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz.
KWW R. Witkowskiego: Mateusz Tyczyński, Marta Michalska-Wilk.
Bezpartyjni Radomianie: Kazimierz Woźniak.

Okręg nr 5 (3 mandaty PiS, 2 - KWW R. Witkowskiego)
PiS: Karol Gutkowicz, Adam Bocheński, Marcin Majewski.
KWW R. Witkowskiego: Konrad Frysztak, Wiesław Wędzonka.

autor: mw, dm

Wasze komentarze (112)

Broń Radom
2018-11-01 20:59:00

Cała Broń za Wojtkiem!

logiczne myslenie
2018-10-25 14:28:00

Ludzie dajcie juz spokoj z Panem Witkowskim. Macie Radę Miasta w większości PIS, rząd PIS to nie bierzcie sobie Prezydenta z PO :) Gdzie tu logika ?

Bareja
2018-10-24 16:13:00

Komentarz zablokowany.

do głos mieszkańców
2018-10-24 07:38:00

Masz rację bo to siostra oddała na niego ok 3700 głosów hehehehe

glos mieszkancow
2018-10-23 22:47:00

Rację mają mieszkańcy Radomia na Południu co mówią : ,, Chcesz być radnym w Radomiu? musisz mieć siostrę w centrali CBA...." ?

marea
2018-10-23 09:16:00

kiedyś trzeba było dać aż 500+ dla przychylności wyborczej ,dzisiaj wystarczają kanapki :) co będzie dalej ?

po
2018-10-23 08:47:00

przypominm wojcikowi o jego zobowiazaniu ze jak wejdzie do rady do zrezygnuje z pracy w polskiej grupie zbrojeniowej,

0
2018-10-23 08:43:00

Głosuję na Skurkiewicz. Radom nie ma wyjścia. Wreszcie zacznie być normalnie. Bez kłótni i przepychanek. Dalej chcecie mieć cyrk z Witkowskim?

ggg
2018-10-23 08:27:00

Jaki ten Radom jest niJAKI, wysratczy wystartować z list PIS i jest się Radnym Sporego Miasta. Jakaś pani Czerwińska sekretaka pana Czajkowskiego a teraz Wójcika, Wcześniej pani Katarzyna Wróbel. Jak te miasto ma się rozwijać.

Do Radomianki
2018-10-23 07:24:00

Takie jak Kosztowniak przez dwie kadencje, zapomniałaś?

Abc
2018-10-23 07:21:00

Jednak Radom to stan umysłu. Jak można głosować na Pana Wójcika, Pan Standowicz Dyrektor za którego miały miejsca wybryki Pana Igora.M. Teraz tylko Pan Radosław będzie miał utrudnienie ale to dobrze, będą musieli się dogadywać. Nie będzie oszołoma Szarego.

Adi
2018-10-23 06:45:00

Nie chce uchodźców u mnie w mieście. Każdy prezydent z PO sprowadzi ich jeśli wygrają wybory za rok. Glosujemy na PIS

Łukasz
2018-10-23 06:28:00

Ludzie rada jest z PiS, jak zostanie Witkowski to znowu Radom będzie cierpiał. Głosujmy na Skurkiewicza!

ostatni raz
2018-10-22 23:19:00

Komentarz zablokowany.

Xyz
2018-10-22 23:17:00

Nieogolony milczy , rozwalił radomskich komunistów.

Radomianie
2018-10-22 23:16:00

Dokładnie Chodźmy wszyscy, PiS musi wygrać w Radomiu

klub radnych
2018-10-22 23:15:00

W nowej radzie miejskiej Radomia będą tylko 2 kluby radnych : PiS - 16 radnych i klub radnych PO - 10 radnych. Nie wiadomo w jakim klubie będzie Katarzyna Kalinowska z Nowoczesnej i Kazimierz Woźniak z Bezpartyjnych Radomian.

Milena
2018-10-22 23:14:00

Kanapki byly wyśmienite głosuje na Skurkiewicza, Witkowski schował się do mysiej nory

Chodzmy wszyscy!!!
2018-10-22 23:13:00

Zaglosujmy logicznie na pana Skurkiewicza...on plus rada miejska w Radomiu plus wiekszosc pis w sejmie... mozemy to zrobic dla naszego miasta!!

Dość
2018-10-22 23:12:00

Dość strat dla Radomia u władzy PiS i w Radomiu musi być PiS i Radzie Miejskiej już jest, teraz wystarczy isć na wybory 4 listopada i zagłosować na Wojtka Skurkiewicza

 1 2 3 >  ostatnia