Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Sąd nakazał Karolowi Gutkowiczowi i Markowi Szaremu opublikowanie sprostowania i przeproszenie wiceprezydenta Frysztaka [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-18 16:15:00

W Sądzie Okręgowym w Radomiu odbyła się rozprawa w trybie wyborczym z pozwu, jaki Konrad Frysztak skierował przeciwko Karolowi Gutkowiczowi i Markowi Szaremu. Sąd postanowił nakazać politykom PiS sprostowanie informacji, która wybrzmiała na poniedziałkowej konferencji. Dodatkowo, Marek Szary musi przeprosić wiceprezydenta Radomia.

- Idę do sądu po to, aby uzyskać prawdę. Chcę przeprosin i sprostowania wszelkich kłamliwych kwestii skierowanych pod moim adresem - mówił wczoraj wiceprezydent Frysztak.

Dziś Sąd Okręgowy w Radomiu postanowił nakazać Karolowi Gutkowiczowi i Markowi Szaremu sprostowanie informacji przez złożenie oświadczenia na kilku radomskich stronach internetowych oraz obciążył ich kosztami postępowania. Ponadto, Marek Szary musi przeprosić wiceprezydenta Radomia.

- Nie było przedmiotem tej sprawy badanie prawidłowości zawarcia przedmiotowej umowy dzierżawy. Sąd skupiał się, czy te konkretne informacji z konferencji prasowej, odpowiadały rzeczywistości - usłyszeliśmy w uzasadnieniu sądu.

Więcej, pełne ogłoszenie wyroku w trybie wyborczym w sprawie Konrad Frysztak vs. Karol Gutkowicz i Marek Szary, na wideo powyżej.

Komentarze po postanowieniu sądu:

- Kolejne dwie osoby dołączyły do grona kłamców. Cieszę się, że po raz kolejny prawda zwycięża - powiedział wiceprezydent Frysztak. - Będziemy się odwoływać - skomentował z kolei Karol Gutkowicz.

autor: dm

Wasze komentarze (60)

miodzio
2018-10-18 22:14:00

Kochajmy się jak bracia a liczmy się jak żydzi.

0
2018-10-18 21:54:00

Komentarz zablokowany.

0
2018-10-18 21:52:00

Nie możemy przegapić tego, że w kraju będzie rządził PIS prawdopodobnie jeszcze 5 lat. Głosowanie na PO czy PSL to kłótnie w mieście i Struzik w odwodzie

nie dla PiS
2018-10-18 21:50:00

W USA taki polityk byłby skreślony za taki numer do końca życia. Gratulacje dla PiS za to kogo macie w swoich szeregach.

RADOM
2018-10-18 21:47:00

BUHAHAHAHA ZNOWU PISIOKI MUSZĄ PRZEPRASZAĆ

0
2018-10-18 21:47:00

To procesy to kompletnie nie są istotne. Mają powodować, żeby elektorat w tym przypadku PO poczuł się pewniej i czasami nie zmienił opcji.

0
2018-10-18 21:46:00

Pamiętajcie głosowanie na PO czy PSL do sejmiku to głos na Struzika. Nie popełniajcie tego błędu jak 4 lata temu

0
2018-10-18 21:44:00

Może już niedługo uda się tą sędziowską postkomunistyczną swołocz odesłać na śmietnik historii. Mają przeprosić bo zamiast krowy złodziej ukradł kozę więc oskarżyciel SKŁAMAŁ mówiąc o krowie....KIEDY TA SĄDZIARSKA PARANOJA SIĘ SKOŃCZY!!!!

Matti do Marek
2018-10-18 21:42:00

Tak. Dobrze kojarzysz. Na sesjach to było bardzo delikatnie. Kiedyś na Facebooku jak się z nim nie zgodziłem to zwyzywał mnie od m.in k****. Jak go postraszyłem sądem wszyściutko odszczekał i jeszcze mnie przeprosił (wiedział kogo wówczas znałem w sądzie).

0
2018-10-18 21:13:00

Mnie nie wystarcza kładka, tunel świetlny i szpilkostrada

0
2018-10-18 21:11:00

Mieliśmy jeszcze jeden dowód, ze specjalista od organizowania imprez w nieistniejącej hali nie powinien być dalej prezydentem

Lena
2018-10-18 20:48:00

Jeden wielki sPIS kłamstw. Z kim się zadajesz taki się stajesz a więc może powinni odejść z PiS...

Super optyk
2018-10-18 20:38:00

Wiadomo było przecież biorą przykład z góry.Kłamczuchy jedne.Ten Gutkowski ładnie skończył będzie wlokło się za nim. Szkoda ....młody szczyl

lista nr 10
2018-10-18 20:06:00

JA BYM GUTKOWICZOWI bardziej przypieprzyła

?
2018-10-18 20:03:00

Z tego co mówią jeśli wygra p. Skurkiewicz to p. Szary ma być jego zastępcą to dopiero będzie :D

sdf
2018-10-18 19:39:00

Jak dobrze że Szary zrezygnował z kandydowania do rady miasta, jeszcze żeby Wójcik nie wszedł przez słaby wynik i będzie rada o dwie klasy lepsza i na wyższym poziomie.

Marek
2018-10-18 19:30:00

Czy ja dobrze kojarze że ten Szary to ten najbardziej niekulturalny radny który na sesjach krzyczał i obrażał ludzi?

Don Riccardo
2018-10-18 19:05:00

Dlaczego PiS kłamie? Odpowiedź jest prosta: PiS uważa, że ludzie są głupi. Oni mają nas wszystkich za idiotów którzy kupią każdą ściemę.

Bogdan
2018-10-18 19:05:00

Pisiory szczekają i będą do końca kopać ze strachu! Dość PiS w naszym mieście. Przez 8 lat pokazali, ze ich rządy to prywata i klamstwo !!!

Siostra Józefina
2018-10-18 19:03:00

Słayszałam , ze ten pan Szary , jak wygra pan Skurkiewicz , zostanie wiceprezydentem. To byłaby hańba dla Radomia

 < 1 2 3 >