Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Leszek Miller wsparł Radosława Witkowskiego [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-18 14:47:00

Były premier Leszek Miller poparł kandydaturę Radosława Witkowskiego w walce o fotel prezydenta Radomia na lata 2018-2023.

- Przypominam, że SLD startuje w wyborach do Rady Miejskiej w Radomiu z list Koalicji na Rzecz Zmian. To słowo "koalicja" nas bardzo połączyło, gdyż propozycje programowe nakrywały się, stąd sojusz zdecydował się na poparcie Radosława Witkowskiego - rozpoczął Marcin Dąbrowski.

Leszek Miller powiedział, że ma nadzieję, że rząd będzie współpracował ze wszystkimi samorządami na jednakowych zasadach, "niezależnie od ich barwy politycznej". - Bardzo niepokoją mnie wszystkie głosy, które wskazują, że rząd chciałby lepiej współpracować z tymi samorządami, które politycznie odpowiadają obecnemu składowi Rady Ministrów. Cieszę się, że radomskie SLD pod wodzą Marcina Dąbrowskiego weszło w bardzo mądrą, dobrą koalicje. Popieram Radosława Witkowskiego i proszę radomian o głos na obecnego prezydenta - usłyszeliśmy.

- Dziękuję za poparcie. SLD jest ważnym elementem Koalicji na Rzecz Zmian. Nasze rozmowy koncentrowały się na tym, co nas łączy. Rozmawialiśmy o darmowych biletach komunikacji miejskiej dla radomskich uczniów, o budowie radomskiego centrum kultury czy budowie dzielnicy przemysłowej, i to wszystko znalazło się w naszym programie - mówił Radosław Witkowski.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (15)

dd
2018-10-19 10:50:00

ja glosuje na PIS a nie na zlodzieja i kolesiow przynajmniej teraz dzieci glodne nie chodza

gość
2018-10-19 08:33:00

Szkoda, że Miler nie przypomniał jak go złapali gdy przekazywał walizkę z pieniędzy "towarzyszom radzieckim".

Traper
2018-10-19 07:09:00

Panie Witkowski ja i moja rodzina już na Pana nie zagłosuje

Tutejszy
2018-10-19 06:38:00

I wszystko jasne.

do: Radom 76
2018-10-19 06:21:00

A jak Panu, Panie Skurkiewicz nie wstyd, że w Pańskim PiSie działa prokurator stanu wojennego, postkomuch Piotrowicz, odznaczony przez komuchów Krzyżem Zasługi ? JAK ???

Kodkapela
2018-10-19 03:50:00

Nigdy w życiu nie oddam głosu na faceta z PO którego popiera PZPR owiec

Radom76
2018-10-18 23:40:00

Tak to wygląda. Sekretarz komitetu centralnego pzpr popiera Witkowskiego. Jak panu panie Witkowski nie wstyd?

123
2018-10-18 21:36:00

Wolę tego pana niż Matouszek klamczuszka

Cykcykes
2018-10-18 20:50:00

Leszek - były premier - schyla się po moniaki....

ON TY JA
2018-10-18 19:14:00

Ludzie myślący łączcie się! Nie oddamy Radomia kłamczuchom z pisu

Racjonalista
2018-10-18 18:56:00

Rozsądny krok w sytuacji gdy jest wybór Polska w Europie, Radom miastem otwartym na Europę lub Pisowska enklawa.

do 0:
2018-10-18 18:25:00

Jaka szkoda, takiego głosu od ZERA. Dla ciebie, capie, PAN WITKOWSKI, zapamiętaj chłopie pańszczyźniany: PAN !!!

gregor
2018-10-18 16:39:00

Oj trolle pisowskie nie mogą przeżyć.

0
2018-10-18 16:33:00

W tym momencie Witkowski straciłeś kilka procent głosów.

0
2018-10-18 16:31:00

No to gdybym wahał się czy głosować na Witkowskiego, to teraz już bym wiedział, że nie mogę.