Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

''Zwyciężymy, zwyciężymy!... Radosław, Radosław!...''. Konwencja wyborcza KWW Radosława Witkowskiego [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-11 22:33:00

Konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców Radosława Witkowskiego Koalicja na Rzecz Zmian odbyła się w czwartkowy wieczór w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia".

Jako pierwsza głos zabrała była premier, Ewa Kopacz. Zebrani usłyszeli wiele komplementów tak pod adresem prezydenta Radosława Witkowskiego, jego zastępców, jak i radnych. Najmocniejszym stwierdzeniem, skierowanym do Radosława Witkowskiego, było "że Skurkiewicz mu do pięt nie dorasta".

Następnie swe wystąpienia mieli przedstawiciele koalicjantów - Katarzyna Kalinowska (Nowoczesna) i Marcin Dąbrowski (SLD). Środowisa bezpartyjne reprezentował Mateusz Wojcieszak z Sieci Obywatelskiej Watchdog. Swe plany na inwestycje i inicjatywy w poszczególnych dzielnicach i osiedlach przedstawili liderzy list wyborczych - jeszcze raz Katarzyna Kalinowska, Jerzy Zawodnik, Mateusz Tyczyński, Konrad Frysztak oraz Radosław Witkowski, który poza ubieganiem się o prezydenturę, jest też jedynką na liście w okręgu nr 2.

Przemówienia przerywały oklaski oraz okrzyki "Zwyciężymy, zwyciężymy!... Radosław, Radosław!...". Poza kontynuacjami rozpoczętych inwestycji, remontami ulic i chodników, z ciekawszych obietnic należy wymienić budowę żłobka na Południu, parkingu wielopoziomowego na Gołębiowie przy ul. Andersa, Parku na Gołębiowie II czy remont Amfiteatru.

Więcej na wideo powyżej.

autor: cir

Wasze komentarze (60)

0
2018-10-12 07:18:00

Struzika im do kompletu brakuje

Józef
2018-10-12 07:10:00

KOPACZ+ KŁAMSTWA = TREAGEDIA NARODOWA.

Patryk
2018-10-12 06:24:00

Radosław Witkowski Proszę jeszcze odpowiedzieć czy podejmie Pan wyzwanie Rafała Czajkowskiego w sprawie debaty face to face o naszym mieście. Wielu ludzi to interesuje a Pan udaje, że nie ma tematu. Jako człowiek prawdomówny, facet rządzący tak pięknym miastem jakim jest Radom...Proszę nie olewać jego mieszkańców i pozwolić im obiektywnie ocenić Pana osobę, kontrkandydatów do objęcia urzędu Prezydenta Miasta Radomia... Chcemy żeby wyszedł Pan do nas i przedstawił swoje stanowisko w sprawach miasta. Ucieczka to nie wyjści, temat powróci. Liczę,że doświadczymy aktu Pańskiej odwagi i przystąpi Pan do debaty. Czas i miejsce do ustalenia. Ps. Tylko tak przed 21 Października proszę.

0
2018-10-12 05:43:00

Po co Radomiowi taki prezydent, który nie zrealizował żadnej większej inwestycji w 4 lata?! Który ?pozyskał? kompromitująca miasto kwotę środków europejskich z RPO WM ponad dwukrotnie mniejszą od np. Płocka. Który stracił większość w Radzie Miejskiej przez swoją nieudolność i możliwość kompromisu. Prezydent, który na koniec swojej kadencji wstydzi się swojej partii i udaje komitet obywatelski ???? Człowiek, który szukając dodatkowej pracy naruszył prawo wyrokiem WSA, czyli ustawę antykorupcyjną. Nawet tu jest nieskuteczny. Teraz oczekuje w Radomiu zmian. ???? Tu się z hasłem pana prezydenta zgadzam. Szkoda zwyczajnie miasta i mieszkańców. Czas na zmianę prezydenta! ????

0
2018-10-12 05:39:00

Witkowski jest kłótliwy, nie potrafi współpracować dlatego nie może zostać prezydentem bo ZNÓW pokłóci się ze wszystkimi w Radzie Miasta i Radom na tym STRACI ! Witkowski nie nadaje na prezydenta bo jest bucem, narcyzem i ignorantem!!!

Zagłoba
2018-10-12 00:34:00

Witkowski to kłamca, kłamca po trzykroć KŁAMCA!!!

123 do 0
2018-10-12 00:30:00

Komentarz zablokowany.

0
2018-10-12 00:27:00

To konwent partyjny PO z przystawkami czy spotkanie Anonimowych Alkoholików?

gregor
2018-10-11 23:41:00

Ten z lewactwa., Dąbrowski, jasno określił o co kaman. A Kalinowska, też. Jak widać, tylko PiS jest w odosobnieniu. Sam. Reszta jakoś potrafi rozmawiać ze soą :)

Lola
2018-10-11 23:23:00

A pani Kalinowska jest taka żałosna. Jeszcze wiosna mówiła o koalicji N. Z PO pod warunkiem że kandydatem nie będzie Witkowski to samo ten z lewactwa

KOMUNIKAT
2018-10-11 23:17:00

UWAGA UWAGA wysyp troli z konkurencji politycznej wyPiSujących debilizmy. Boli was że Witkowski zmienia i rozwija Radom ?!?

gregor
2018-10-11 23:17:00

Super. Racjonalnie SLD. Bez lizusostwa, jak Nowoczesna. Byłem, widziałem. Radek, utrzymaj partnerów przy sobie, nie oszukaj ich.

Chojak
2018-10-11 23:16:00

Pani Kopacz to ja dziękuję za szybką kolej do Warszawy! Kobieto mogłaś zrobić tak wiele dla regionu. Co za bezczelność

0
2018-10-11 23:16:00

Radosław, gdzie obrączka?

Chojak
2018-10-11 23:13:00

Komentarz zablokowany.

Chojak
2018-10-11 23:09:00

Czy to prawda, że córeczka Pani Kopacz nie musi uciekać do Kanady że względów wygranej PIS? Podobno nawet chce oddać swój głos na PIS?

ośmiorniczka
2018-10-11 23:08:00

Kopacz? Ja pie...dolę. Ale rekomendant. Co ona tu robi jak gdzie indziej mieszka. Córcia wyemigrowała do Canady zgodnie z obietnicą?

Q
2018-10-11 23:06:00

ps zna ktoś jakiegoś dobrego psychiatrę najlepiej darmowego? Pilnie mi potrzebny.

cx
2018-10-11 23:06:00

Czas zmienić rezydenta na pracowitego.

Q
2018-10-11 22:53:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

 < 1 2 3