Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radom gospodarzem lekkoatletycznych mistrzostw Polski! [WIDEO]

Sport, Rekreacja, Turystyka / 2018-10-09 14:05:00, aktualizacja: 2018-10-09 15:55:00

Przyszłoroczne lekkoatletyczne mistrzostwa Polski seniorów odbędą się w Radomiu. Polski Związek Lekkiej Atletyki zaakceptował zgłoszoną przez miasto kandydaturę. - Radom bardzo dobrze sprawdził się jako organizator mityngów lekkoatletycznych czy mistrzostw Polski juniorów. Jestem przekonany, że przyszłoroczne mistrzostwa, które odbędą się w stulecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, trafiają w bardzo dobre ręce - mówi prezes PZLA Henryk Olszewski. Przypomina jednocześnie, że mistrzostwa Polski to impreza, w której obligatoryjnie wystartuje cała krajowa czołówka zawodników i zawodniczek.

- Decyzja władz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki to dla nas fantastyczna wiadomość, zwłaszcza, że przyszłoroczne mistrzostwa odbędą się na miesiąc przed mistrzostwami świata. Zawodnicy będą walczyć o kwalifikacje, co gwarantuje niezwykle wysoki poziom sportowy tych zawodów - cieszy się prezydent Radosław Witkowski i zapewnia: - Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzył nas związek i zapewniam, że staniemy na wysokości zadania.

Dyrektor Kancelarii Prezydenta Mateusz Tyczyński podkreśla, że przyszłoroczne mistrzostwa to kolejna okazja do promocji miasta. - Sport to najskuteczniejsza forma promocji. Od lat promujemy się przez dyscypliny zespołowe, m.in. siatkówkę czy koszykówkę, a ostatnio postawiliśmy też na lekką atletykę i to się sprawdza. Jednocześnie mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli cieszyć się z medali, które będą zdobywali radomianie, bo praca jaką ostatnio wykonało radomskie środowisko lekkoatletyczne owocuje medalami na imprezach zarówno juniorskich, jak i seniorskich - stwierdza Mateusz Tyczyński.

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski odbędą się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku.

autor: dm

Wasze komentarze (33)

Q
2018-10-10 16:58:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

0
2018-10-10 11:48:00

Czy w 200 000tys mieście nie ma osoby by głośno powiedzieć , że Witkowski to jest ignorant a jego kadencja to zwykła ściema?

pytanie do informatyka
2018-10-10 10:02:00

Czy jest jakas możliwość aby te same kretyńskie komentarze wyPiSywane w kółko przez troli internetowych przestały sie wyświetlać ???

Taka prawda
2018-10-10 09:18:00

Komentarz zablokowany.

Górski R
2018-10-10 09:17:00

Komentarz zablokowany.

NiepoRadek
2018-10-10 09:16:00

Witkowski swoim postępowaniem organizowaniem wirtualnych imprez w niewybudowanej hali nie dość, że sam jest śmieszny to jeszcze ośmiesza miasto! PRZYPOMINAM: Witkowski z kopacz głosowali w Sejmie PRZECIW BUDOWIE HALI W RADOMIU !!!

0
2018-10-10 09:15:00

Czy prezydent Witkowski stchórzył? Czy podejmie rękawice jak prawdziwy mężczyzna wzywany na pojedynek !? Czy brakuje mu odwagi ?!

0
2018-10-10 09:13:00

Zwykła parówka wyborcza Witkowskiego, bo nawet juz nie kiełbasa

0
2018-10-10 09:03:00

Panie Witkowski, niech się pan polansuje podwyżką cen ciepła. O tym trzeba mówić.

0
2018-10-10 09:00:00

Zadna inwestycja nie skończona bo Witkowski to radomski Dyzma

Petrus
2018-10-10 08:10:00

Brawo panie prezydencie. Brawa za rzucanie kiełbachy wyborczej. Witkowski to. Witkowski tamto. Coś jak Wałęsa. On też wszystko a naprawdę nic.

Radom moje miasto
2018-10-10 08:06:00

Super informacja ! Świetny sposób na promocje Radomia. Trole z konkurencji politycznej WON z forum ! Brawo Radom !

0
2018-10-10 07:59:00

lans na nierzeczywistych imprezach? tylko ignoranci mogą tak mówić zamiast wspierać swoje miasto. Niektórzy wolą lansować się na działkach w Kowali (Wójcik, siostra Kosztowniaka, Sońta, na zarzutach korupcyjnych Igora M (szwagra Standowicza), na opowiadaniu nieprawdy (Skurkiewicz na podstawie wyroku sądu musiał przeprosić Rajkowskiego), na prawomocnych wyrokach (Kamil T. były dyrektor MZDiK za czasów Kosztowniaka w urzędzie). Widać, że to środowisko jest tak zgniłe, że czuć tę zgniliznę w Warszawie. Aż prezes poczuł i wezwał na dywanik.

awokado
2018-10-10 07:23:00

pisiorom jak widać przeszkadza wszystko, nawet to, że Radom rozwija się. Wypadałoby byście rozwinęli także swoje umysły , bo wasza krytyka stała się mdląca.

nana
2018-10-10 07:18:00

Ten gość się dalej lansuje na nierzeczywistych imprezach sportowych

cisza
2018-10-10 07:17:00

Panie Witkowski czy to prawda, ze siatkówka bedzie przeniesiona do Bełchatowa

123
2018-10-10 00:18:00

A co On taki spuchnięty jak od wódki. Może dlatego tak bredzi- wstyd

koneser
2018-10-09 23:34:00

A coś o Radomskim Okręgowym Związku Lekkiej Atletyki.Przecież radomski ROZLA świetnie przez lata organizował imprezy sportowe.

PAWEŁ
2018-10-09 22:01:00

CO BOLI WAS NIEUDACZNIKI ŻE WITKOWSKI CHCE ROZWIJAĆ RADOM ???

....
2018-10-09 22:01:00

Cieszę się z tej imprezy ..ale jeśli dziś kupione bilety na turniej siatkówki w Radomiu się nie odbędzie będę qwa...

 1 2 >