Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Konwencja wyborcza PiS w Radomiu. ''Wojciech Skurkiewicz to najlepszy kandydat na prezydenta'' [WIDEO, ZDJĘCIA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-09-25 21:10:00

W Auli Głównej Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Wzięli w niej udział m.in. członkowie rządu RP, którzy wsparli Wojciecha Skurkiewicza w walce o fotel prezydenta naszego miasta.

Wojciech Skurkiewicz

Konwencję prowadził Radosław Fogiel, zaś wszystkich powitał Marek Suski. - Miasto musi współpracować z rządem. Nie może się na rząd obrażać, jak to robi Radosław Witkowski. Wojciech Skurkiewicz jest gwarantem rozwoju Radomia, to najlepszy kandydat na prezydenta naszego miasta - mówił szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów.

Przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów, poseł Jacek Sasin poinformował, dlaczego na konwencji zabrakło anonsowanego wcześniej premiera Morawieckiego. - Zatrzymały go obowiązki prezesa Rady Ministrów - powiedział. Chwalił też Wojciecha Skurkiewicza, stwierdzając, że "szkoda, że taka świetna i pracowita osoba opuści Sejm".

Minister sportu i turystyki Witold Bańka, z kolei podkreślił: - Jak Wojciech Skurkiewicz odejdzie z rządu i zostanie prezydentem Radomia, ja za nim tęsknić nie będę. Dlaczego? Bo on mi nie da spokoju i na pewno będzie u mnie częstym gościem (śmiech).

- Zdecydowałem, że wystartuję na prezydenta Radomia, dlatego że, Radom jest dla mnie number one, numer jeden. Jako prezydent naszego miasta, mogę realizować nadzieje i marzenia wielu radomian. Jestem pewien, że mogę doprowadzić do sytuacji takiej, że postrzeganie Radomia będzie się odbywało w zupełnie inny sposób. Nie w sposób prześmiewczy, ironiczny i szyderczy. Bo Radom zasługuje na więcej, Radom zasługuje na szacunek, na chwałę i hołd, i cześć wszystkim tym, którzy sławili historię naszego miasta - mówił Wojciech Skurkiewicz, krytykując też obecne władze Radomia, za to, "że nie wykorzystują funduszy unijnych oraz środków z budżetu państwa".

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (60)

UWAGA WAŻNE - WOJTEK OGLADAJ !!!
2018-09-28 20:54:00

SOBOTA na TVN24 godz 20 Superwizjer - RADOM znowu słynny na całą Polskę

xxx
2018-09-27 17:01:00

Komentarz zablokowany.

tom
2018-09-27 10:09:00

popieram to człowiek,który może zrobić wiele dobrego dla Radomia.

katarzyna
2018-09-27 10:08:00

bardzo dobre propozycje, tylko Wojciech Skurkiewicz!

0
2018-09-26 21:12:00

Ty poniżej. Wiesz jełopie co to jest konwencja wyborcza partii. Jakbyś wiedział to nie pisałbyś głupot.

darek
2018-09-26 21:12:00

Ruszczyk był ze Schetyna złożyć hołd Merkel ale jakoś się tym nie chwali. Może by pan Molenda przepytał go na okoliczność. Mowią, że omawiali sprawę uchodźców. Czyżby PO chciała ich sprowadzić do Radomia?

suweren
2018-09-26 19:54:00

Czemu spotkanie było zamkniete i zwykły radomianin nie mógł wejść na sale. Cyżby PiS i Pan Skurkiewicz nie szanowali wyborców i już przed wyborami dzielili ich na tych lepszych z pis-u i gorszych pozostałych?

Radom
2018-09-26 19:54:00

Jak PIS ma wygrać jeśli działaczka PLATFORMY dostała 3 a ci co działają w PIS od lat jakieś dalsze miejsca.

Gocha
2018-09-26 15:03:00

Ludzie Podlewski to jest pociotek Skurkiewicza. Ta dla informacji

Anonim
2018-09-26 15:01:00

Skurkiewicza interesuje tylko władza.

Anonim
2018-09-26 14:51:00

Skurkiewicza interesuje tylko władza.

Radomianin
2018-09-26 14:50:00

Syf, kiła i mogiła. Sam fakt, że PISIORY szantażują radomian. Mówią, że miasto dostanie większe pieniądze jak ONI wygrają. Ale ciemny lud zagłosuje, bo obiecują gruszki na wierzbie. Tępota umysłowa taka sama jak PIS.

Beata
2018-09-26 14:39:00

Ten przeciętny prezydent ma cały czas związane ręce. PIS blokuje mu wszystko. Chcą aby wyszedł na nieudacznika. Oddanie hali też blokuje Suski, radomski program drogowy blokowali dwukrotnie. W jakim celu? Poza tym łapówki, afery z gruntami,kolesiostwo, nepotyzm. To jest mało?

iga
2018-09-26 14:08:00

ciekawe . kto da fundusze unijne po wystąpieniu Dudy, opowiadają tylko brednie i nic więcej. PIS nie ma szans w Radomiu.

Do Polaka
2018-09-26 13:02:00

Komentarz do wyroku jest prosty. Teraz nie ma świętych krów. Wziął łapówkę został skazany, w odróżnieniu od tego co było za czasów PO.

lucjan
2018-09-26 11:33:00

Boże co za swołocz, zarzuca się komuś jakieś bliżej nieokreślone kontakty, ale to w Radomiu został ujawniony pisowski łapówkarsko- złodziejski układ radomski,( pisowcy już po wyrokach ) kradli nawet drewno z rabunkowej wycinki parków ( pisowska prokuratura cztery lata nie może skończyć śledztwa, czekają pewnie na przedawnienie ) i to tylko wierzchołek góry lodowej, ***** kładka to zasługa pisu. Ktoś napisał że, był kelnerem w NOT-cie jeśli tak, to kariera niczym Dyzma

0
2018-09-26 11:17:00

a może ktoś z obrońców Pisu skomentuje wyrok za korupcję w MZDiK dla dyrektora za czasów ich rządów w Radomiu.

Polak
2018-09-26 10:57:00

@0: Przestan juz wyPiSywać to samo bo nikogo nie nabierzesz! Radomianie to nie udioci i w twoj bełkot nie uwierzą

0
2018-09-26 10:50:00

Witkowski jest kłótliwy dlatego nie może zostać prezydentem bo ZNÓW pokłóci się ze wszystkimi w radzie i Radom na tym straci!

Asia
2018-09-26 10:37:00

Poznali sie na Skurkiewiczu w MON-ie i go "degradują do Radomia. Czy to były kelner z NOT-u ? Dla mnie typowy Pis'owski karierowicz bez kompetencji. Dlaczego PiS blokuje inwestycje prezydenta Witkowskiego ? Oj nieładnie panowie, nieładnie, ciągle przeszkadzacie panu Witkowskiemu pracować dla Radomia.

 1 2 3 >