Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Rafał Czajkowski: Wsłuchałem się w słowa mieszkańców i dziennikarzy [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-08-16 11:25:00

- Wsłuchałem się w słowa mieszkańców i dziennikarzy. Wiele bowiem osób, pytało się, którzy to bezpartyjni, zaczęło się mylenie - mówił dziś w programie Kontrast Plus w Zebrra.tv, kandydat na prezydenta Radomia, Rafał Czajkowski.

Na zdjęciu Rafał Czajkowski. Program Kontrast Plus do obejrzenia codziennie, od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl

- Wydaję mi się, że start z własnego komitetu wyborczego, to najbardziej uczciwa formuła wobec wyborców. Nie udajemy kogoś innego, nie szukamy nazwy, która miałby usprawiedliwiać nasz start. Osoby, które są zainteresowane startem w wyborach, w takiej formule, razem ze mną, będą startować i już niedługo poznamy ich nazwiska - powiedział były sekretarz miasta.

Na pytanie redaktora Skopka, czy to prawda, że Rafał Czajkowski bardziej postawił na sukces indywidualny, aniżeli zespołowy, gość Kontrastu Plus odpowiedział: - Wsłuchałem się w słowa mieszkańców i dziennikarzy. Wiele bowiem osób, pytało się, którzy to bezpartyjni, zaczęło się mylenie. Żeby mieć jakiś sukces, trzeba być jednoznacznie kojarzonym i rozpoznawalnym. Bałem się, że takiej formule, więcej czasu spędzimy na tłumaczeniu, którzy to bezpartyjni, aniżeli na programie, na pomysłach na miasto, niż na właściwej kampanii, stąd też taki pomysł.

Cała rozmowa na nagraniu poniżej (od 11 min. 05 sek. nagrania).

autor: dm

Wasze komentarze (26)

bj
2018-08-19 20:01:00

Dobrze wiesz jak zatrudniałeś znajomków na lotnisku, świętoszku.

0
2018-08-19 12:21:00

Liczę na drugą turę: Skurkiewicz-Czajkowski.

123
2018-08-19 08:58:00

Do nemo: zgodnie z kalendarzem zaczęła się kampania więc przedstawienie programu już niedługo, oczywiście gdybyś słuchał wcześniejszych wywiadów to usłyszał byś wiele propozycji. Po rejestracji komitetu można odpalić cały program. Prawda jest taka że jeszcze nikt nie przedstawił całościowego programu

Nemo
2018-08-18 22:49:00

Tak z głupia frant, a jakie propozycje (program) dla Radomia ma Rafał Czajkowski? Poóżcie - bo nie ma gdzie się tego dowiedzieć.

Piotr
2018-08-18 22:32:00

Mój głos też będzie oddany na tego człowieka. Tylko nie Wojciech Witkowski i nie Radosław Skurkiewicz haha. Dlaczego? Bo będzie tak jak w celowej pomyłkę nic się w Radomiu nie zmieni.

Ania
2018-08-18 12:09:00

Mój kandydat na prezydenta !!!!

Ja
2018-08-17 22:23:00

Głosuję na Pana! Wreszcie ktoś konkretny i z własnymi, osobistymi osiągnięciami!

123
2018-08-17 19:26:00

Do "nie wiem". Jak nie wiesz dla czego to trzeba iść do lekarza. Nienawiść jest chorobą

Nie wiem
2018-08-17 17:41:00

Nie wiem czemu, ale nie lubię tego człowieka.

Alex
2018-08-17 16:00:00

Skasujcie Rutkowskiego w ZUK nie szanuje ludzi to typowy karierowicz pracownicy ZUK mają go juź dość z zawodu etnograf

Natka
2018-08-17 10:32:00

Budzi zaufanie

Przedsiebiorca
2018-08-17 10:31:00

To już kolejny wywiad którego wysłuchałem x P.Czajkowskim i tylko utwierdzam się w przekonaniu że na niego trzeba głosować. W nim widzę duży potencjał.

lud
2018-08-16 22:29:00

Dobrze, że Czajkowski pokłócił się z Górakiem w ten sposób utarł nosa paru działaczom pisu co na niego po cichu liczyli w tych wyborach.

marcinekk
2018-08-16 22:28:00

Nie kłam ! Rafał nie jest ani młody, ani wykształcony ani bezpartyjny ! Po pierwsze ma 44 lata a ludzi w tym wieku młodymi się nie nazywa, po 2 nie jest wykształcony jest po zaocznej administracji, a po 3 jest partyjny a nie bezpartyjny ! Szkoda, że media nie napisza jak startował w wyborach raz z listy PSL a raz z listy PiS.

Obserwator
2018-08-16 21:42:00

Moja alternatywa to Rafał Czajkowski! Człowiek młody, dobrze wygląda, mądrze mówi, jako jedyny postawił się nieprawidłowościom w magistracie. Na niego głosujmy

Piotr
2018-08-16 21:41:00

Co wy opowiadacie. W Radomiu potrzebna jest osoba która ma coś w głowie, a nie osoba centralnie sterowana. Ludzie otrzasnijcie się z amoku że prezydent musi być z partii. Zobaczcie jak funkcjonuje i są zarządzane inne miasta w których prezydent jest uzależniony tylko od swoich wyborców i dla nich piastuje stanowisko prezydenta.

o rafale slow kilka
2018-08-16 20:57:00

Jesli PiS wygra wybory to Czajkowski odda mandat radnego i zostanie znowu sekretarzem miasta Radomia lub obejmie stanowisko prezesa jakiejś miejskiej spółki w Radomiu mówi sie o RTBS Administrator lub o MZL? On startuje tylko po to by zabrac glosy Witkowskiemu i radomskiej PO.

Wyborca
2018-08-16 18:26:00

Ewa Kłamacz będzie kandydować z Radomia, to super. My radomianie pokażemy jej co się należy kłamcom. Niech lepiej startuje na wójta Szydłowca.

.
2018-08-16 17:22:00

Tylko Skurkiewicz,to dobry uczciwy człowiek.

.
2018-08-16 17:21:00

Nie dla Czajkowskiego,przecież jaki on bezpartyjny,ponoć wywodzi się z PSL,dziś nie ma bezpartyjnych kandydatow,a jesli to tylko dlatego,że nie należą fizycznie do partii,ale zawsze ustawiają się w kierunku jakiejś partii i albo ma się odwagę mówić po jakiej partii jesteś stronie,albo do widzenia. Glosowanie na bezpartyjnosc,to kupowanie kota w worku. Ja glosuje na PIS i Skurkiewicza,bo PIS dotrzymuje obietnic

 1 2 >