Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radosław Fogiel: Chcemy samodzielnie rządzić na Mazowszu [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-08-14 10:35:00

- Każda osoba na naszej liście, nie jest przypadkowa. Gramy o pełną pulę, chcemy samodzielnie rządzić na Mazowszu, potrzebujemy do tego 26 mandatów - mówił dziś w programie Kontrast Plus w Zebrra.tv, radny sejmiku województwa mazowieckiego, Radosław Fogiel (PiS).

Na zdjęciu Radosław Fogiel. Program Kontrast Plus do obejrzenia codziennie, od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl

Na pytanie redaktora Skopka, czy Radosław Fogiel, będzie "jedynką" do sejmiku województwa mazowieckiego, w najbliższych wyborach, radny odpowiedział: - Takie są przymiarki. Wstępnie taką rekomendację dał komitet polityczny PiS. Działamy więc, zakładając, że tak właśnie będzie.

Na "podium" listy PiS, ma znaleźć się jeszcze Jakub Kowalski oraz Agnieszka Górska. - Całą listę staraliśmy się tak ułożyć, aby była najsilniejsza. Kuba to wieloletni radny RM, minister, szef kancelarii marszałka Senatu, także posiada doświadczenie i lokalne, i centralne, z kolei Agnieszka Górska to radna już od kilku kadencji, głęboko żyjąca sprawami swojego powiatu. Oprócz tego, będzie jeszcze p. Jan Rejczak - dodał radny Fogiel.

Cała rozmowa na nagraniu poniżej (od 12 min. 35 sek. nagrania).

autor: dm

Wasze komentarze (14)

fd
2018-08-17 19:58:00

Df a ty myślisz, że oni mieli cokolwiek do gadania? Buzek nie chciał słuchać o pozostawieniu wojewódżtwa

df
2018-08-14 19:47:00

Typowy PiS - nie mówią co zmienią w województwie i jaki mają program co do tego regionu (wycofali się chociażby z podziału administracyjnego), a liczy się jedynie to że będą samodzielnie rządzić (ach te marzenia). BTW Rejczakowie - zarówno Jan jak i radny miejski Mirosław powinni wspólnie przejść na emeryturę. @o: Ta, Jan Rejczak ma szczególną sympatię ludzi za rezygnację z woj. radomskiego...

0
2018-08-14 17:39:00

Panie Radosławie, życzę nieprzychylnie komentującym chociaż 1% klasy i kultury osobistej jaka Pan posiada. Aby oceniać, pierwszy trzeba człowieka poznać. Ma Pan mój głos.

jj
2018-08-14 17:21:00

synku lepiej zajmij sie wypiekiem chleba i bulek , nierobie skonczony w obcislych portkach

ghj
2018-08-14 14:42:00

to się PISiurki zdziwicie,

gluś
2018-08-14 13:17:00

do gluś ty sfilcowany osiołku

0
2018-08-14 13:08:00

Niektórzy to nażreć sie nie mogą . Ohydne.

do 123
2018-08-14 13:06:00

On nie da, bo jemu ciągle kasa jest potrzebna.

123
2018-08-14 13:05:00

Rejczak jest za stary na piastowanie takiego stanowiska. Niech da szanse młodszym.

Szwejk
2018-08-14 12:20:00

To musiał byś pisiurku od Kaczora zmienić Konstytucję + mieć 100 % poparcia w wojsku i policji

do gluś
2018-08-14 11:31:00

tak masz na imię czy nazwisko?

ik
2018-08-14 11:28:00

Tragedia

gluś
2018-08-14 11:23:00

palant!!!!!!!!!

o
2018-08-14 10:59:00

Proszę tylko nie p.Rejczak - dajcie mu już odpocząć ma sympatię ludzi ale wiek już nie ten :(