Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Ryszard Fałek kandydatem stowarzyszenia Bezpartyjni Radomianie na prezydenta Radomia

Radom on-line / 2018-07-05 14:51:00, aktualizacja: 2018-07-05 16:50:00

Radny Ryszard Fałek został dziś oficjalnie zaprezentowany jako kandydat stowarzyszenia Bezpartyjni Radomianie na prezydenta naszego miasta. - To nasz wspólny, pragmatyczny wybór - mówił Robert Dębicki.

Foto: Zebrra.tv

- Ryszard Fałek to wieloletni samorządowiec, były wiceprezydent Radomia, z wielkim doświadczeniem, największym z nas wszystkich. To nasz wspólny, pragmatyczny wybór, skierowany na to, by kandydat miał najwięcej do powiedzenia, jeśli chodzi o zarządzanie miastem - powiedział pełnomocnik stowarzyszenia Bezpartyjni Radomianie.

Kandydat na prezydenta Radomia dodał: - Czuję się z tym dobrze, chciałem zostać kandydatem, także mam pełną satysfakcję, natomiast zdaję sobie sprawę, że teraz czeka mnie ogrom pracy, ale jestem do tego przyzwyczajony, działając na rzecz społeczeństwa od kilkudziesięciu lat.

- Nie zgadzamy się z tym, aby do finałowych rozgrywek dochodzili tylko ci kandydaci, którzy wywodzą się z najbardziej znanych szyldów partyjnych. Chcemy, żeby głos społeczeństwa był słyszany, chcemy, żebyśmy my - radomianie - byli słyszani, żeby nasz głos był brany pod uwagę. Obecne działania partii rządzącej prowadzą do degradacji samorządów, ale my na to nie pozwolimy - zakończył Robert Dębicki.

To piąty kandydat na prezydenta Radomia w jesiennych wyborach samorządowych, po Radosławie Witkowskim, Wojciechu Skurkiewiczu, Rafale Czajkowskim oraz Marcinie Dąbrowskim.

autor: dm

Wasze komentarze (37)

Q
2018-07-10 17:03:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW które wziąłeś na lotnisko. To nie twoje pieniądze prywatne. Rozlicz sie , gdzie one sie podziały?

Dogen
2018-07-09 21:40:00

Ten kandydat wylizał wszystkim partiom d.... przez wiele lat pilnując swojego koryta więc jest jakby najbardziej partyjny.

Nemo
2018-07-09 13:48:00

A ilu ich jest? Kowalik - sam Kazio - 5? 10? Fałek trochę belfrów Dębicki?

y68
2018-07-08 16:37:00

Dębicki ty przez 4 lata wiernie służyłeś partyjnemu szyldowi pod nazwą PO a teraz dostałeś zadanie jak Petru. Zbudować przeciwagę dla PiS

targowica
2018-07-08 13:33:00

Radom nie dostanie pomocy z Unii to najnowszy przekaz połączonych sił PO,SLD, nowoczesnej i PSLu a Bolek który całkowicie odleciał pisze do Rolling Stones, że mamy gorzej niż za PRLu. Media zaprzyjaźnione mają to pisać do znudzenia.

xd
2018-07-08 11:19:00

Nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim miejscu.

wers
2018-07-08 11:17:00

Fałek, człowiek 3 pokoleń radomian, niezastąpiony, niezatapialny, od ZChNu przez PiS do Bezpartyjnych, od sportu po edukację, wciąż przy korycie, lobbysta, lanser i pozer, uczestnik pielgrzymek, studniówek i zakończeń roku szkolnego, vice i sam prezydent, tak na prawdę to kto jest?

0
2018-07-07 18:42:00

Najśmieszniejsze będzie jak Fałek wygra z Witkowskim, co jest wielce prawdopodobne.

Do Nemo
2018-07-07 18:39:00

Twój wpis przekonał mnie, że rzeczywiście idioci stanowią duży procent społeczeństwa.

gr43
2018-07-07 17:34:00

Jakimi trzeba być politycznymi grajkami żeby pójśc na ustalenia Alkoholika. Przecież od początku było wiadomo że wystawią udającego bogobojnego Fałka żeby odebrać głosy Skurkiewiczowi. Kolejny zderzak Witkowskiego który sam gdzies sie schowal i wystawia same zderzaki.

Nemo
2018-07-07 11:46:00

Świat jest pełen idiotów. W zasadzie na idiotach opiera się religia, gospodarka, reklama, polityka, wojsko, tzw. kultura masowa, etc. Niech żyją idioci, debile i kretyni!!!

Andriu
2018-07-06 14:15:00

Mało nie umarłem ze śmiechu, BEZPARTYJNY! hahahahahahahahahahah

gość
2018-07-06 10:22:00

Super

kolo
2018-07-05 23:04:00

Z zawodu radny chce przejśc na zawód prezydent.Marne szanse.Prędzej mi się uda wypierdzieć despasito.

Dziękuję
2018-07-05 23:01:00

Czy w tym pięknym mieście nie ma młodych i ambitnych ludzi bez układów którzy będą pracować dla rozwoju? Czy polityka lokalna to kolesiostwo i układy towarzysko biznesowe?

kolo
2018-07-05 22:02:00

dyskusja o kandydaturze pana Fałka na prezydenta Radomia to jak dyskusja o kandydaturze Palikota na prezydenta Polski

Samba
2018-07-05 21:07:00

Ciekawe, czy Witkowski obiecał mu za krytykowanie PiSu i poparcie w drugiej turze - stanowisko wiceprezydenta ?

Urlop
2018-07-05 21:01:00

Rysiek idziesz w tym roku na pielgrzymkę. To jest dla Ciebie fajna reklama.

DES
2018-07-05 20:58:00

Znów coś podpisze i potem sam się podkabluje jak z działką pod market

ptaszek
2018-07-05 20:42:00

Pan Fałek podobnie jak wcześniej pani Marzena Wróbel kończy już swoją działalność polityczną. W przyszłym roku wyląduje na oucie. Czy dzisiaj ktoś coś słyszał o pani Wróbel?

 1 2 >