Sobota 20 kwietnia
Agnieszki, Czesława, Amalii

Broń bliżej III ligi

dm 2018-06-23 19:27:00

W pierwszym meczu barażowym o awans do III ligi Broń Radom pokonała na wyjeździe 2:0 Mazovię Mińsk Mazowiecki. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Kamil Czarnecki.

Kamil Czarnecki został bohaterem Broni

W 9. minucie napastnik radomian dobił strzał Putina, zaś w 21. minucie wykończył składną akcję całego zespołu. Goście byli lepszą drużyną i w pełni zasłużenie pokonali mistrza grupy północno-mazowieckiej IV ligi.

Rewanż rozegrany zostanie w najbliższą środę (27 czerwca) o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Narutowicza 9.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Broń Radom 0:2 (0:2)
Kamil Czarnecki 11, 21

Broń: Młodziński - Korcz (73 Góźdź), Grunt, Kventsar, Wicik, Leśniewski (90 Machajek), Sala, Imiela, Nowosielski (87 Nogaj), Putin, Czarnecki (77 Więcek).