Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Wojciech Skurkiewicz: Radosław Witkowski celowo opóźnia inwestycje PPL-u w Port Lotniczy Radom [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-06-22 11:11:00

- Radosław Witkowski celowo opóźnia inwestycje PPL-u w Port Lotniczy Radom. Być może chodzi o odprawę dla obecnej prezes. To działania małostkowe - mówił w programie Kontrast Plus w Zebrra.tv, wiceminister obrony narodowej, Wojciech Skurkiewicz.

Na zdjęciu Wojciech Skurkiewicz. Program Kontrast Plus do obejrzenia codziennie, od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl

Kandydat PiS na prezydenta Radomia był gościem redaktora Krzysztofa Czabana. Podczas rozmowy była też mowa o wczorajszej konwencji Radosława Witkowskiego: - Tworzy się koalicję na rzecz zmian, czyli obecny prezydent uznał, że przez te blisko 4 lata jego rządów w Radomiu, nic nadzwyczajnego nie zrobił i absolutnie trzeba to zmienić - powiedział minister Skurkiewicz.

- Radom potrzebuje zmian, bo te lata rządów PO w naszym mieście, niczego dobrego nie dały naszym mieszkańcom i naszemu regionowi - dodał.

Cała rozmowa na nagraniu poniżej (od 14:15 min. nagrania).

autor: dm

Wasze komentarze (36)

Q
2018-06-27 23:30:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?

Student
2018-06-23 19:17:00

Tylko Wojciech Wiórkiewicz na prezydenta.

0
2018-06-23 11:53:00

Radek opóźnia bo Dorotka musi jeszcze odprawe przytulić..... wiecej kasy miejskiej juz dla niej nie bedzie .... dopóki następnego ciepłego stołka koledzy nie dadzą. Śmierdzi mi to celową szkodą na rzecz miasta .... i ktoś powinien za to odpowiedzieć... zarowno politycznie jak i karnie

romuald
2018-06-23 09:35:00

@marcin. Najpierw kolego ogarnij procedury przekazywania za free! praw do obiektów państwowych /spółki ,przedsiębiorstwa, grunty/,a potem zacznij merytorycznie opisywać sytuację, zamiast wypisywać nic nie warte bzdety,szkodzące miastu i osobom nim zarządzającym.

robby
2018-06-23 09:28:00

Panie Skurkiewicz, najpierw niech pan przedstawi swoje dokonania poczynione odnośnie naszego miasta / pomijając nic nie warte obietnice,i pobożne życzenia/. Potem przedstaw pan dowody na celowe opóżnianie działań w sprawie lotniska i nie tylko /ale już w prokuraturze, nie w mediach./Ponieważ inaczej są to tylko gdybania, domysły,czy celowe tworzenie złego wizerunku naszego włodarza wybranego przez mieszkańców w uczciwych wyborach.

0
2018-06-22 23:44:00

Witkowski do domu! Dość twojej propagandy. Prezydent, który do informatora UM publikowanego za podatników pieniądze robi kilka nagrań tygodniowo nie ma czasy na pracę dla miasta.

Ja
2018-06-22 22:27:00

To rząd , który uczy pasożytowania, uczy że można nie pracować, bo Państwo da- zabierze tym co pracują. A nie można postawić warunku, że trzeba iść do pracy i wtedy dostaje się 500+? Wtedy byłoby wsparcie, a nie sposób na życie i żerowanie na innych :(

Marcin
2018-06-22 20:46:00

Cała grupa związana z Witkowskim to banda dbająca tylko o własną kieszeń więc nie dziwi że pani prezes lotniska w Radomiu nie chce ustąpić bo ma przecież zaraz dostać bardzo duże pieniądze!!! Dodatkowo pewnie cała "świta" boi się tego że ktoś wreszcie rozliczy dofinansowanie 70 milionów, które zaciągneli na rozbudowę lotniska!!! Gdzie są te pieniądze?? Niech PO się z nich rozliczy!!!

Stefan
2018-06-22 20:00:00

Witkowski do domu !

Ziom
2018-06-22 15:12:00

Pieniądze za rządów PiS płyną na Radom, a jak było za sprzyjającego rządu E. Kopacz? Nijak! Ch.. D.. i kamieni kupa ????

ccx
2018-06-22 14:44:00

I znowu te same przedwyborcze brednie PiS-u... Ile razy można kłamać o tej odprawie, to już robi się nudne.

Lotnik kryj się
2018-06-22 14:44:00

Że ten żulik od gadania sraczki i pypcia na języku się nie nabawił to jest CUD

po
2018-06-22 14:25:00

ale to jest jego zasluzona dzialaczka i chce jej pomoc poniewaz ona ledwo wiaze koniec z koncem

0
2018-06-22 14:18:00

Panie Skurkiewicz, rząd ma 250 mln zł. na budowę centrum urzędu Wag i Miar w Kielcach. I znajda się pieniądze na obiecane przez Morawieckiego pieniądze na budowę centrum szkolenia PGE w Kielcach. A gdy chodzi o siedzibę PGZ w Radomiu to powiada pan, że nie ma pieniędzy. To dlaczego robiliście spektakle prasowe na ten temat przez trzy lata.

Soła
2018-06-22 14:15:00

Skurkiewicz Prezydentem. W Panu nadzieja.

Radomianin
2018-06-22 14:14:00

Nieporatku dodawaj co nie twoje. Lotnisko jest dobrem Radomiam. Pakuj się. Taczki już czekają. Paszoł won.

Rks
2018-06-22 14:10:00

Mam tylko jedno merytoryczne pytanie : co z siedziba PGZ w Radomiu ? ? ? Co z dotrzymywaniem obietnic ? Nie dacie rady prezydentowi Witkowskiemu

Beata
2018-06-22 14:03:00

Pis to hopokryci. Nigdy w życiu Skurkiewicza . Dla tego pana NIE. Dla niego liczy się tylko władza a dalej zobaczymy.

POdno
2018-06-22 13:46:00

Trzeba cały czas pytać co się stało z kredytem 70 baniek na lotnisko? Gdzie ta kasa? Panie prezdyentcie Witkowski - ale konkretnie!

Waldi
2018-06-22 13:45:00

Gdzie mu się spieszy? To przecież nie jest tytan pracy. generalnie leń

 1 2 >