Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Andrzej Kosztowniak: Przykre jest, że prezydent ma takie relacje z radnymi [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-06-11 10:49:00

Andrzej Kosztowniak był w poniedziałek gościem w programie Kontrast Plus w Zebrra.tv. Poseł PiS mówił m.in. o kontroli w Urzędzie Miejskim oraz decyzjach prezydenta Radosława Witkowskiego.

Na zdjęciu Andrzej Kosztowniak. Program Kontrast Plus do obejrzenia codziennie, od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl

Rozmowę prowadził redaktor Krzysztof Czaban. - Myśleliśmy, że dostaniemy od prezydenta podstawowe dokumenty, które można wygenerować w ciągu chwili, od ręki. Niestety, nie otrzymaliśmy ich - powiedział Andrzej Kosztowniak.

Cała rozmowa na nagraniu poniżej.

autor: dm, Zebrra.tv

Wasze komentarze (8)

har
2018-06-12 08:19:00

radomianie musicie wiedziec ze te ublizajace i nieprawdziwe wpisy pisza osobv od pijarowca PO, To kosztuje pół miliona zlotych placonych z pieniedzy radomian.

0
2018-06-11 22:28:00

U siebie grabi nie widzą, a u kogoś drzazgę zobaczą. Co za polityka? Jak najdalej od wojenek partyjnych!!!

Q
2018-06-11 21:37:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?

do Kik
2018-06-11 18:49:00

Prawda broni się sama.

Kik
2018-06-11 14:54:00

Widzę, że Kosztowniak nie jest objęty grupą wsparcia PiS-Troll, bo nikt go tu nie broni :D

dell