Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Wojciech Skurkiewicz: ''Po pierwsze Radom''. Pierwsze przemówienie kandydata PiS na prezydenta Radomia [WIDEO, ZDJĘCIA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-05-24 10:59:00, aktualizacja: 2018-05-24 15:00:00

Oficjalna prezentacja Wojciecha Skurkiewicza jako kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Radomia odbyła się dziś na tarasie Pawilonów Rosa. Jego hasło wyborcze to: "Po pierwsze Radom".

Przed wiceministrem obrony narodowej, głos zabrali poszczególni parlamentarzyści PiS, m.in. Marek Suski, Stanisław Karczewski, Andrzej Kosztowniak, Anna Kwiecień, Dariusz Bąk oraz Adam Bielan. Komplementowali oni Wojciecha Skurkiewicza, mówiąc, że jest to osoba, która potrafi porozumieć się z każdym ponad podziałami, jest skuteczny i wrażliwy na problemy ludzi. - To najlepszy kandydat na prezydenta Radomia - zgodnie podkreślali.

- Decyzję w tej sprawie, podjęliśmy odpowiadając na głosy radomian. Od tamtej pory, kiedy tworzyliśmy w grupie przyjaciół, program dla Radomia, to też przez myśl przechodziło mi, jak ten nasz Radom, jak ta nasza ojczyzna, ma wyglądać. Nie teraz, nie tu, ale za pięć, za dziesięć, za dwadzieścia lat. Dziś prezydent Radomia musi podejmować takie decyzje, takie wyzwania, nie patrzeć przez pryzmat tu i teraz. Tu się urodziłem, tu mieszkam, tu przeżywałem wielkie radości mojego życia, tu jest moje miasto - powiedział na wstępie Wojciech Skurkiewicz, któremu towarzyszyła żona i córki.

Kandydat PiS na prezydenta Radomia, dodał: - Mamy przygotowane rozwiązania dla radomian i dla naszego pięknego miasta. Jestem przekonany, że ten program dla Radomia - "Po pierwsze Radom", będzie realizował Wojciech Skurkiewicz, który zna problemy miasta, który jest członkiem polskiego rządu, który ma duże kontakty w instytucjach centralnych, ale również wśród mieszkańców naszego miasta, tak, abyśmy my radomianie zmienili sposób patrzenia na naszą małą ojczyznę.

Więcej za załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (34)

QQ
2018-05-28 20:14:00

Po pierwsze funkcyjki i stanowiska. Najlepiej takie po 27 000 jak p. Wócik fachowiec w PGZ.

lucjan
2018-05-25 23:05:00

do O właśnie otworzyłeś ryj szambiarzu

RADOM
2018-05-25 20:55:00

TO TAK CHCECIE ROZWIJAĆ RADOM ? WYPAD !!!

RADOM
2018-05-25 20:54:00

SKURKIEWICZ A MOŻE WYTŁUMACZ NAM DLACZEGO RADNI Z PISu DWUKROTNIE (!) GŁOSOWALI PRZECIW BUDŻETOWI MIASTA W KTÓRYM BYŁ ZAPISANY REMONT ULIC DLA MIESZKAŃCÓW RADOMIA ?!!?

0
2018-05-25 19:18:00

Ten poniżej to klasyczny lewacki burak.

lucjan
2018-05-25 11:56:00

wynurzyły łeb z szamba pisowskie kon.dony i jak otwierają ryj to plują gównem

Q
2018-05-25 08:45:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?

Gorzej już być nie może . O mój Boże
2018-05-25 08:07:00

Znany , kochany,lubiany i ma układy w nierządzie. Burdel w Radomiu gotowy

0
2018-05-25 08:02:00

Ten poniżej to dyżurny psychol

Postawa zasadnicza
2018-05-25 08:02:00

Co oni sobie tak jaja i broszki na zdjęciach zasłaniają

Radom + pięćset miliardów odszkodowania za PiS
2018-05-25 07:59:00

Komuna była goła i wesoła . Teraz powinna być rozliczania pisiorów pora.

maga
2018-05-25 07:43:00

Witkowski jest do zmiany. Widac to jasno na kogo to już inna sprawa

Koto
2018-05-24 23:03:00

Bardzo mądre przemoówienie, dech zapiera. Do tego bardzo przystojny, wyższy od Radka co najmniej o pół głowy. Rodzina - tylko pozazdrościć. No i to wsparcie uczciwych aż do bólu koleżanek i kolegów z parti PiS. Na 100% będzie miał poparcie wyborców w granicach 90%. No i jeszcze te wizje na 5, 10 a nawet 20 lat do przodu. Sukces gwarantowany!!!!!

Luis
2018-05-24 22:24:00

No i Kwietniową wydupcyli...

Q
2018-05-24 20:14:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?

Koledzy
2018-05-24 18:46:00

Szybkiego powrotu do zdrowia oraz wyraźnych postępów w leczeniu, forumowiczowi "Q" życzą koledzy z KRYCHNOWIC

Q
2018-05-24 15:48:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?

0
2018-05-24 15:47:00

Idź do radia z powrotem

Ha ha