Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Anna Kwiecień: Kandydat jest realizatorem tego, co partia chce [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-04-16 08:55:00, aktualizacja: 2018-04-16 11:30:00

Nie boimy się Radosława Witkowskiego. Idziemy z programem dla radomian i całej Polski, i jestem przekonana, że nasz kandydat wygra - stwierdziła posłanka Anna Kwiecień w programie Kontrast Plus, w rozmowie z Krzysztofem Czabanem w Zebrra.tv.

Na zdjęciu Anna Kwiecień. Program Kontrast Plus do obejrzenia codziennie, od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne także codziennie na Radom24.pl

Komentując poparcie Radosława Witkowskiego zarówno przez PO jak i Nowoczesną, posłanka z PiS stwierdziła: - To jest dla mnie nic nowego i zaskakującego. Platforma i Nowoczesna zapowiadają wspólny start w wyborach samorządowych. Dla mnie jest to naturalna sytuacja, że Radosław Witkowski jest kandydatem. Co tu komentować?

Na uwagę Krzysztofa Cabana, że PiS nie ma swojego kandydata na prezydenta Radomia, Anna Kwiecień odpowiedziała: - Absolutnie mamy. Mamy listę bardzo mocnych kandydatów i lada moment - tak jak w całej Polsce - poinformujemy o kandydacie.

Dlaczego dziś zwlekacie? - dopytywał Krzysztof Czaban.

Posłanka stwierdziła: - To jest decyzja zarządu partii i władze partii w odpowiednim momencie przedstawią kandydatów. Będą to na tyle znani i mocni kandydaci, że czas nie będzie miał wielkiego znaczenia. Dzisiaj ruszamy w Polskę prezentować program. Uważam, że program jest istotniejszy niż sami kandydaci. Kandydat jest realizatorem tego, co partia chce, aby w Polsce zostało osiągnięte.

- A może jest to gorący kartofel i nie bardzo się państwo garniecie do tego żeby kandydować? - zapytał redaktor Czaban.

- Absolutnie nie. Rządziliśmy w tym mieście 8 lat i pokazaliśmy, jak wiele można zrobić, gdy jest się zdeterminowanym. Zrobiliśmy inwestycje na ponad miliard złotych - odpowiedziała Anna Kwiecień.

Rozmawiano również o sobotniej konwencji PiS, wynikach ostatnich sondaży i realizacji kontraktu PiS dla Radomia.

Cała rozmowa na wideo poniżej (od 13 min. nagrania).

autor: mawi

Wasze komentarze (17)

Marian
2018-04-24 09:31:00

Pani Anna Na Prezydenta RADOMIA POPIERAM

Jak amen w pacierzu
2018-04-17 07:49:00

Święte słowa tyle lat w polityce w mieście i Sejmie i nic. Nałożnica Suskiego dziś Skurkiewicza . Z tej dziewicy nic się jeszcze nie urodziło. A dupy po kolei dają z tymi prawiczkami równo. Sobie premie nagrody pod stołem a do Miasta g ó w n o. Wiwat pis !

Emski
2018-04-17 07:14:00

Kolejna baba karierowicz zamieniona w bezmyślną tzw.maszynkę do głosowania wg.partyjnych dyrektyw.

Maj Jan
2018-04-17 06:39:00

Nawrócona zawsze dziewica.

123...
2018-04-16 14:30:00

Normalnie porażka. Ciekawe tylko czy to chwila nieuwagi pani poseł czy jej szczerośc

Radomianin
2018-04-16 14:19:00

"Kandydat jest realizatorem tego, co partia chce"!!! STRASZNE! A gdzie dobro mieszkańców? Dlatego w samorządzie powinni być BEZPARTYJNI, społecznicy, etc.

Bioły
2018-04-16 14:10:00

Ta kobieta to jeden z tzw.niemych posłów , których nie widać i nie słychać w sejmie . Bardzo chętnie natomiast pozuje w Radomiu z pisowskimi kolegami na tle partyjnych "ścianek" no i naturalnie jest maszynką do głosowania zgodnie z partyjnym przekazem.To typ lokalnych działaczy jakich mamy dosyć .Lepiej niech się weźmie za jakąś robotę...

listyy
2018-04-16 13:38:00

Na liscie PiS będa byli działacze radomskiej PO co może okazać się sporym problemem dla radomskiej PO.....

Swidermajer
2018-04-16 12:30:00

A ta pani to chyba powinna zacząc interesować się Jedlinskiem a nie Radomiem.

Do PP
2018-04-16 12:29:00

Zgadzam się z P zakaz wogole na Radnych którzy robią tylko to co partia chce a nie to czego.mieszkancy chcą,Wójt wszystkie partie z naszego miasta.

Sklepowa
2018-04-16 12:27:00

Wow wow wow ale hasła podobne albo te same co w latach komuny.mmmmm ale skąd taki pomysł? podziwiam

Rks
2018-04-16 12:25:00

To już na wstępie wielką porażka,robić to co partia chce.calkiem ten sam program co za PZPR.

Maj
2018-04-16 12:24:00

Po kwietniu jest maj. Ta Pani tez już przemija. Wrona bez ogona

Radomir
2018-04-16 12:23:00

Właśnie i to jest problem który akurat na ziemi radomskiej nie pasuje,,tu są potrzebni ludzie w radzie i na prezydenta co słuchają mieszkańców i wszystko robią co jest związane z potrzebami a nie słuchanie partii co partia chce osiągnąć, błąd pani Anna Kwiecień,marne szanse wyborach.

Do p
2018-04-16 12:01:00

To zupełnie jak partyjni "bezpartyjni". Hahah.

p
2018-04-16 11:34:00

W wyborach samorządowych powinien być zakaz startu dla osób, które należą lub w czasie ostatnich kilku lat należały do jakiejkolwiek partii :)

op
2018-04-16 11:22:00

Żal tych poświęcających życie dla narodu wybrańców! Oj żal ....