Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radosław Witkowski będzie ubiegał się o reelekcję. Ogłosił swój start w wyborach na prezydenta Radomia [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-03-22 10:25:00, aktualizacja: 2018-03-22 14:50:00

Obecny prezydent Radomia - Radosław Witkowski ogłosił swój start w nadchodzących wyborach samorządowych. - Razem z Wami chcę dalej zmieniać nasze miasto na lepsze i zapraszam do współpracy ponad politycznymi podziałami wszystkich, dla których Radom jest najważniejszy. Wspólnie możemy zbudować koalicję na rzecz zmian w Radomiu - powiedział.

Radosław Witkowski

Prezydent ogłosił swój start w wyborach na Facebooku. To zmiana w porównaniu z poprzednimi wyborami, kiedy ogłoszenie startu miało miejsce na konferencji prasowej w obecności premier Ewy Kopacz.

W swym krótkim wystąpieniu skierowanym do radomian, Radosław Witkowski nie wspomniał ani razu o Platformie Obywatelskiej, choć wiadomo że będzie ona dla niego głównym zapleczem podczas jesiennych wyborów. Wyraźnie liczy na współpracę z innymi ugrupowaniami. Trwają rozmowy z Nowoczesną, niewykluczone są też inne koalicje.

Więcej na załączonym poniżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (74)

marcin p
2018-03-22 11:26:00

@1910, przecież wiadomo, że odpowiadają Ci trolle z PiSu, a zwłaszcza taki jeden, także nie ma co im odpowiadać... Radomiak za jedynym dla miasta właściwym prezydentem! ariwaaaaaaaa i jedziemy dalej

@0
2018-03-22 11:25:00

zawsze może zmienić wiceprezydentów ;-) najlepsze jednak imprezy kulturalne w mieście odbyły się za tego prezydenta... np. Radomski Czerwiec i niezwykły koncert

0
2018-03-22 11:20:00

Prezydent powinien otaczać się fachowcami, a nie budownictwo i drogownictwo powierzać 27-latkowi, który nie ma o tym zielona pojęcia.

1910
2018-03-22 11:17:00

to wybierzcie prezydenta z PiS, na pewno będziecie mieli wsparcie dla klubu... ale chyba tego z Narutowicza ;) zapominacie, kto jest za kim. Radni opozycji nie chcą nawet, aby zostały wybudowane parkingi pod budowanym RCS... zobaczymy jak zagłosują w poniedziałek na sesji (bo znów znalazło się to w porządku obrad)... głosujcie sobie na prezydenta z PiS, to na pewno "Wasz" Radomiak będzie rozwijał i miał pomoc z miasta...

Kibic
2018-03-22 11:13:00

Kibicu 1910 wypowiadaj się sam za siebie, ja też kibicuje i na PO nie zagłosuje, po za tym funkcja Prezydenta nie jest to funkcja społeczna, tylko taka za którą się pobiera co miesiąc konkretne pieniądze, (ponoć strzelam około 13000.00tyś)więc Prezydent łaski nie robi że coś robi.

Do 1910
2018-03-22 11:04:00

Wypowiadaj się za siebie. Jestem kibicem Radomiaka i na pewno nie zagłosuję na Witkowskiego.

ios
2018-03-22 11:02:00

ludzie, radomianie, dajcie mu szansę kontynuowania tego, co zaczął w pierwszej kadencji, tu nie ma co zmieniać, bo przyjdzie nowy i co? zacznie wdrażać swoje pomysły, na które nie będzie czasu, bo pewnie za 5 lat będzie kolejny... więc teraz zostawmy tego, niech działa, przecież jak każdy chce dobra miasta, co pokazują niektóre inwestycje... nie myli się ten, który nic nie robi... miłego dnia

JANUSZ
2018-03-22 10:59:00

Prezydent koszmar, w dodatku dobrał sobie ludzi bez doświadczenia w kierowaniu ważnymi stanowiskami, efekt masakra same problemy.

fsdg
2018-03-22 10:52:00

Po ostatnich przepychankach o program drogowy wygraną ma w kieszeni :D

on
2018-03-22 10:51:00

To chyba jest jakiś żart z mieszkańców Radomia ,ale to świadczy też o tym , że w partiach politycznych wykreowała się kasta wyższa tzw. niezatapialnych oraz wykazuje też ,jak słabe są w po kadry i nikt z młodych nowych nie ma tam szansy wyboru, kandydowania na żaden urząd ....Gołym okiem widać , jak słabe są kadry tej schyłkowej już partii politycznej schodzącej ze sceny politycznej , która tak mało przez lata zrobiła dla RADOMIAi okolic.

1910
2018-03-22 10:46:00

no i dobrze, kibice Radomiaka na pewno zagłosują na prezydenta Witkowskiego

Za
2018-03-22 10:40:00

Jestem za, trzymam kciuki i oddam swój głos na Prezydenta Witkowskiego.

Realista
2018-03-22 10:40:00

Czy PO poprze Witkowskiego? Zmieniać miasto na lepsze i współpraca ponad politycznymi podziałami, no to się pan Witkowski pośpieszył, 1 kwietnia dopiero za dziesięć dni, ale żart trzeba przyznać przedni.

Thx
2018-03-22 10:39:00

I słusznie!????????????

pierwsza  < 2 3 4