Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Śmiertelne potrącenie na Szarych Szeregów. Zginął pieszy

Miasto, Samorząd, Polityka / 2017-11-16 08:05:00

Na ul. Szarych Szeregów doszło dziś rano do potrącenia pieszego. Niestety, zginął na miejscu.

Ofiara to 74-letni mężczyzna. Sytuacja miała miejsce ok. 6:30. W kierunku ulicy Wernera jechał pojazd marki opel, którym kierował 28-latek. W pewnym momencie kierowca potrącił mężczyznę poruszającego się o kulach, który szedł od ulicy Różanej i przechodził przez jezdnię.

74-latek zginął na miejscu zdarzenia. Na tym odcinku drogi są utrudnienia w ruchu. Policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do tego tragicznego wypadku. - Apelujemy o ostrożność do wszystkich uczestników ruchu drogowego - mówi Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm, KMP Radom

Wasze komentarze (15)

gość
2017-11-17 08:41:00

Co ciekawe u platfusów to "moralność Kalego", jak ginie człowiek na jezdni, bo kładka jest zamknięta a władze PO nic nie robią - to jest to "obrzydliwe pomówienie", a jak się samopodpalił klient z problemami psychicznymi, zindoktrynowany przez tvn - to już napewno wina Pisu.... JAK KALI UKRAŚĆ KROWĘ - TO DOBRZE, JAK KALEMU UKRAŚĆ KROWĘ - TO ŹLE!

123
2017-11-17 00:01:00

Szkoda mi mężczyzny, bo zginął. Ale szkoda mi też kierowcy, bo młody i na starcie w dorosłe życie taka tragedia.

TO KOLEJNA OFIARA PO-PISU...
2017-11-16 21:20:00

ŻAL MIESZKAŃCÓW TEGO BIEDNEGO MIASTA NAD MLECZNĄ........

Kierowca
2017-11-16 14:00:00

Codziennie jeżdżę tą ulicą do pracy. Codziennie średnia prędkość samochodów na tej drodze to 70 do 100km/h. Kiedy ja jadę ok60 km/h inni pseudo kierowcy migają światłami i trąbią bo chcą jechać szybciej. To że jest to dwupasmowa droga nie zmienia faktu że jest w mieście gdzie ograniczenie to 50km. Ten wypadek to nie wina kładki czy prezydenta. Zawiniła głupota i brak odpowiedzialności samych uczestników ruchu. A kładka nie ma związku z tą tragedią. Głupi kierowca zabije na tej czy innej drodze a głupi pieszy też wejdzie pod koła gdziekolwiek.

xyz
2017-11-16 12:42:00

Wielka tragedia, owszem. Ale nie wiemy, czy gdyby kładka była otwarta, Pan skorzystałby z kładki, czy nie. Mógł i tak wybrać przejście. Poza tym, czy pan szedł przez przejście? Kierowca na pewno jechał za szybko, wystarczy spojrzeć na zdjęcia, gdzie zahamował. Winnym tragedii jest przede wszystkim kierowca, a nie władze miasta. Za każdy wypadek teraz będziecie winić prezydentów? Spójrzcie jak wariaci jeżdżą. Choćby było niewiadomo ile ograniczęń, rozwiązań to WARIATA NIC NIE ZATRZYMA/. Jesli bedzie chciał jechać 150 to będzie i zabije. Działanie kładki nie ma tu nic do rzeczy.

ja
2017-11-16 12:34:00

no proszę, a pis nie chciał kładki, a pisowskie trolle pisały, że kładka jest niepotrzebna

do jackson
2017-11-16 12:10:00

masz 100% racji. Dlaczego kladka jest nieczynna? Skandal to co się dzieje w sprawie kładki!

ego
2017-11-16 12:01:00

"...potrącił mężczyznę poruszającego się o kulach, który szedł od ulicy Różanej i przechodził przez jezdnię" - abstrahując od wszystkiego, ale czy w tym miejscu jest przejście dla pieszych?

To ochroniarz kladki
2017-11-16 11:28:00

To ochroniarz kladki

PiS
2017-11-16 09:40:00

Policja - więcej porannych kontroli na drogach.

Radom
2017-11-16 09:39:00

Jezeli w budzecie Państwa jest za malo pieniedzy to ja apeluje do Policji aby rano w godzinach kiedy ludzie sie spiesza i jada do pracy aby staly patrole i sprawdzaly predkosc. od razu finanse Państwa sie poprawia.

USTRONIE.
2017-11-16 09:38:00

Witam. Niestety rano widziałem jak przejeżdzałem samochodem. Bardzo mi przykro z tego powodu i dla rodziny kondolencje. Niestety ale kierowca prawdopodobnie nie jechał 50 km/h co jak zauwazylem sam malo kto w Radomiu dba o wlasciwa predkosc, a szkoda. za malo jest policji i kontroli na drogach i za male sa mandaty. Kiedy Pan Prezydent miasta Radom zamierza otworzyc kladkę, gdyby byla ta kladka juz otwarta mozliwe ze ten Pan by dzis zyl, czy miasta nie stac aby usunac taka mala poprawke, czy zycie ludzie jest mnie warte niz 100.000, 200.000 tys zl....???? czy pieniadze musz byc zawsze tym najwazniejszym czynnikiem, jezeli tak to nigdy nic dobrego nie powstanie.

po
2017-11-16 09:31:00

zapewne temu 28 bardzo sie spieszyla natychmiast jak jest winny do pierdla niech siedzi, to co sie dzieje to zgroza niech ktos okolo 8 podejmie probe przejscie przez rondo warszqskie, toz to walks o zycie, co wyprawiaja kierowcy z rejetsracja wra itp to koszmar

do Jackson
2017-11-16 09:30:00

Doszło do tragedii, a ty politykę uprawiasz? Wstydź się. To obrzydliwe

Jackson
2017-11-16 09:29:00

Jakby kładka była otwarta to by żył a tak.... Ciekawe jak długo jeszcze będzie to tak trwać.