Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Smutne zakończenie sezonu. Radomiak zostaje w II lidze

Sport, Rekreacja, Turystyka / 2017-06-18 16:00:00, aktualizacja: 2017-06-18 17:49:00

W rewanżowym meczu barażowym o awans do I ligi Radomiak przegrał w Radomiu 0:2 z Drutex-Bytovią Bytów. W pierwszym spotkaniu Zieloni ulegli rywalowi 0:4. Oznacza to, że nasz zespół marzenia o awansie na zaplecze Ekstraklasy musi odłożyć minimum do przyszłego sezonu.

Już w 1. minucie szczęścia spróbował Stanisławski, ale jego strzał minimalnie minął bramkę Bytovii. Następnie z boiska wiało nudą. Widać było, że jest to mecz o przysłowiową "pietruszkę". W 26. minucie z 20 metrów uderzał Tarnowski, jednak Oszmaniec był na posterunku.

W 51. minucie piłkę stracił Kwiek, Surdykowski zagrał do Rzuchowskiego, a ten plasowanym strzałem pokonał Adamczyka. W 59. minucie golkiper Radomiaka okazał się lepszy w sytuacji sam na sam od Surdykowskiego. W 73. minucie Tarnowski uderzył nad bramką Oszmańca. W 75. minucie goście podwyższyli prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Kamiński, a Adamczyka głową pokonał Rzuchowski. W 83. minucie bramkarz gości pewnie wyłapał strzał Leo. Brazylijczyk spróbował również chwilę później, ale Oszmaniec zanotował świetną interwencję.

- Piłkarze Radomiaka nie zasłużyli na takie wyzwiska, jakie usłyszeli dziś od kibiców. W takim stanie, w jakim zastałem zawodników, jak tu przyszedłem... to i tak jestem zadowolony z tego, że zachowaliśmy miejsce barażowe. Bytovia pokazała, że wiele nam brakuje do klubów pierwszoligowych. Życzę Radomiakowi awansu w przyszłym sezonie - powiedział na pomeczowej konferencji trener Radomiaka, Robert Podoliński, który na pytanie: "Czy widzimy się w Radomiaku w następnych rozgrywkach?", odpowiedział: - Będzie komunikat dziś wieczorem.

Radomiak Radom - Drutex-Bytovia Bytów 0:2 (0:0)
Michał Rzuchowski 51, 75

Radomiak: Filip Adamczyk - Michał Grudniewski, Kamil Kościelny, Maciej Świdzikowski, Bartosz Sulkowski - Paweł Tarnowski, Matthieu Bemba, Chinonso Agu (50 Leândro), David Kwiek (67 Maciej Filipowicz), Kamil Cupriak (64 Mateusz Stąporski) - Szymon Stanisławski.

Bytovia: Mateusz Oszmaniec - Sebastian Kamiński, Krzysztof Bąk, Fran González, Wojciech Wilczyński - Michał Rzuchowski, Bartłomiej Poczobut (60 Alen Ploj), Bartosz Wolski, Kamil Wacławczyk (77 Mario Cieślik), Jakub Wilk (67 Jakub Bąk) - Janusz Surdykowski.

Żółte kartki: Kwiek - Poczobut, González.

Sędziował: Paweł Pskit (Łódź).

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm

Wasze komentarze (37)

Ale jaja
2017-06-21 13:08:00

Do Abc: Kto by go zjadł? Jacyś ludożercy? Nie rozumiem. Dostał mandat do rządzenia miastem to niech rządzi, a nie boi się by go nie "zjedli". Większego debilizmu dawno nie słyszałem. I ty chcesz poważnej rozmowy na argumenty? Na Narutowicza jest stadion, na którym z powodzeniem można rozgrywać mecze na wysokim szczeblu. Jest to stadion miejski a nie broni czy kogokolwiek i zarówno jedni jak i drudzy czy trzeci mogą z niego korzystać. A jak ktoś chce sobie spejalnie budować stadion dla swoich grajków (marnych zresztą) to niech wykłada z własnej kieszeni. Kosztowniak===Obwodnica południowa, 1905r., Maratońska, Limanowskiego, wylotówka na Rzeszów, wylotówka na Kozienice ,Stadion MOSiR, pływalnia Neptun, Mieszka I, Nowomłodzianowska z wiaduktem nad Torami, Wiadukt nad Żółkiewskiego, zagospodarowanie strefy Łucznik, strefa na Wośnikach, Szkoła Muzyczna, Szkoła Plastyczna, Fontanny itd .......Piękny Radosław==== Szpilkostrada, kładka nad Szarych Szeregów, trasa rowerowa znikąd donikąd, dziura w wiadukcie na WP. Coś pominąłem?

Abc
2017-06-21 06:55:00

Ale jaja: ja nie bronię witkowskiego w zaparte i też widze jego błędy. Lotniska nie mógł zamknąc bo by go zjedli i dobrze o tym wiesz. A gdzie te argumenty. Czepiasz się stadionu to odpowiem ci jeszcze raz . Narutowicza jest stadionem lekkoatletycznym i patrzac twoim myśleniem to ca za prezydent wybudował stadion dla IV ligowej broni gdzie kibiców jest garstka. No i podaj te sukcesy kosztowniaka bo ja nie mogę się doszukać.

Ale jaja
2017-06-20 21:12:00

Do Abc: To nie ja zacząłem ubliżać i ujadać tylko ty. Cały czas ci wypisuje argumenty. Po co w biednym mieście drugi stadion na III lige. Hala ok, ale stadion? Po co? Przecież jest i to niezły. Wytyczne to raczej ty , pierdząc w swój urzędniczy stołek, dostajesz. No ale jakoś musisz na siebie zarobić, bo nie wierze że jesteś taki głupi. Skoro lotnisko jest takie złe to dlaczego witkowski je trzyma? Dlaczego nie zamknie?Wiesz, kosztowniak przynajmniej coś zrobił. Lepiej, gorzej,ale zrobił, a ta miernota nic. Kładka, szpilkostrada, ścieżka rowerowa znikąd donikąd Przecież to jest wstyd na cały kraj. Trzeba być naprawde zaślepionym partyjną propagandą, by nie widzieć kosmicznej róznicy między tymi dwoma okresami rządów. To ty raczej dziadek sie nie napinaj bo żyłka pęknie i znowu babcia bedzie ci musiała pampersa zmieniać

RR
2017-06-20 11:19:00

A ja jako mieszkaniec Radomia, bardzo mi się podoba to że będzie nowa hala i stadion. Dla mnie może nawet i Pan Wołodyjowski budować ale jak widzę kolego masz problem kasa miejska jest nasza wszystkich więc szanuj też potrzeby innych ludzi !!!!!

Abc
2017-06-20 07:45:00

ale jaja: niestety jest tak jak myślałem, ubliżasz bo tyle tylko umiesz nie stać cię na polemikę tylko szczekasz, ujadasz i kąsasz. Trzymasz sie partyjnych wytycznych Pis. Tyle co twoj kosztowniak zmarnował na lotnisko i po co dla posad partyjnych kolegów, obwodnica południowa żenada, jeden pas ruchu, rondka mniejsze niż w centrum przejaz kolejowy, to jest zwykła drużka a nie obwodnica. A twoi koledzy tak mają niewiele robią a dużo krzyczą. Ijuż na koniec tak całkiem do ciebie nie ubliżaj dzieciaku bo się posikasz w nocy.

o co tu chodzi
2017-06-19 22:52:00

Sytuacja finansowa Radomiaka jaka jest ktoś wie? Może w tym jest istota problemu klubu?

Ale jaja
2017-06-19 22:21:00

Ja sie napinam? lol Zaczełaś szmato ubliżać więc nie spodziewaj się Wersalu. Gdybyś był grzeczny to bym ci ściero nie pojechał. Zaczełaś to masz Tylko że przez lata rządów Kosztowniaka inwestwano w infrastruktuę, powstały drogi, baseny itd, a za rządów tej miernoty jedynie szpilkostrada i kładka, której do tej pory zresztą nie otwarto. Mało tego, przedstawiciele rządu mówili, że jest kasa na WP tylko trzeba się po nią zgłosić. Co zrobił prześliczny Radosław? G.Wno. A wiesz dlaczego nie wyciągnął ręki? Bo nie miałby za co budowac drugiego stadionu dla III ligowej drużyny

Abc
2017-06-19 21:50:00

ale jaja: nie napinaj się tak bo ci żyłka pęknie. Nie ubliżaj chamie. Skoro stać nas na lotnisko za tyle milionów to dlaczego nie na boiska. Nagle wszyscy się napinają jakąś dziurą w wojska polskiego. Ta ulica i wiadukt domaga się przebudowy od 15 lat. Wszyscy to wiedzieli o nagle dramat.

ale jaja
2017-06-19 20:38:00

Abc tępa dzido: na kiego h.ja w biednym mieście 2 nowe stadiony dla III ligowych drużyn? Jak motłoch chce mieć nowy stadion to niech se sam zbuduje za własne pieniądze, a od miejskich pieniędzy wara bo to są pieniądze przeznaczone na inne cele np. remont dziurawej jak ser szwajcarski Al. WP

Abc
2017-06-19 17:07:00

1945 Zgadzam się z tobą w 100 %. Ciekawe kto tym sterował i jeszcze biegający po murawie kibic a służby sie przyglądają.

ss
2017-06-19 16:28:00

ja nie jestem ani za radomiakiem ani za bronią ale jak sie sprzedaje mecze bo nie stac na 1 ligę to już żenada

1945
2017-06-19 15:50:00

Kim trzeba być żeby tak jechać po swojej drużynie, nie robią tego nawet największe kosy! Podmiejscy kibice sukcesu, z klubem tylko jak wygrywa. Żenada!

Abc
2017-06-19 15:12:00

Radomiak jest tu gdzie jest własnie przez polityków tych czy tamtych. Obiecują a potem dupa. Tylko mocny sponsor z kasą może to zapewnić. Bo politycy to kłamcy i szuje.

iwo
2017-06-19 14:44:00

No co zapomnieliście jak Witkowski razem z PO ganiali Kosztowniaka po prokuratorach, że pomaga stypendiami Radomiakowi? On się nie lansował z nimi ale konkretnie pomagał. A Witkowski, Kopacz i Ruszczyk na łopacie stali na budowie stadionu i pozowali cały dzień. A teraz co?

Abc
2017-06-19 14:43:00

ale jaja, pajacu na gumce od majtek. Stadion na struga był będzie i powinien być. Stadion przy narutowicza jest stadionem lekkoatletycznym sprytnie wykombinowanym dla broni przez sprzyjającego kosztownego. Są sprawy w ktorych witkowski mnie denerwuje ale najlepiej stwierdzic ze przez osiem ostatnich lat polki i polacy ble ble ble i kombinować ze zdwojoną siłą.

ale jaja
2017-06-19 14:02:00

Do Abc: a kto pajacu buduje drugi stadion w mieście dla III? A kto ładuje w tych marnych kopaczy ciężkie miejskie pieniądze zamiast zająć się poważniejszymi sprawami? Nie Witkowski?

Abc
2017-06-19 13:50:00

Herszt gdybys potrafił myślec samodzielnie. Czy ja bronilem witkowskiego, nie. Więc przestań ujadać.

Abc
2017-06-19 13:44:00

Herszt to ty jestes kondonem i to użytym do własnej du.y, ja nikomu nie ubliżam, mówię swoje zdanie.

Herszt
2017-06-19 13:13:00

abc a co kondonie jeden ktoś mówi nieprawdę? Blacha dobrze napisał a historia tro potwierdza. Na garbie Radomiaka już niejeden chciał wjechać na sam szczyt władzy i ostro się przejechał. Mam nadzieję że to samo stanie się z Witkowskim i jego kundlami.

Abc
2017-06-19 12:38:00

Żal tu zaglądać, tylko witkowski i witkowski. PIS to jednak stan umysłu.

 1 2 >