Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Zapadła się jezdnia wiaduktu w alei Wojska Polskiego. Ruch wahadłowy i tymczasowa sygnalizacja świetlna

Z regionu / 2017-06-18 10:15:00, aktualizacja: 2017-06-18 17:23:00

W sobotę w jezdni wiaduktu nad torami kolejowymi na alei Wojska Polskiego - w kierunku ronda kozienickiego - pojawiła się olbrzymia wyrwa. Pas w pobliżu "dziury" został zabezpieczony i wyłączony z ruchu na jakiś czas.

Jezdnia zapadła się około godz. 18. Miejsce zabezpieczała straż miejska, pojawił się też przedstawiciel MZDiK. Jak się dowiedzieliśmy, betonowa konstrukcja wiaduktu była w tym miejscu zabezpieczona deskami i dwie z nich pękły, powodując ogromną wyrwę w jezdni.

Pracownicy firmy Interbud postawili barierki, a inspektor nadzoru budowlanego zdecydował, aby nie wyłączać całkowicie z ruchu wiaduktu. Zamknięto więc tylko fragment jezdni, który się zapadł. Samochody przejeżdżają tam wahadłowo, jest też tymczasowa sygnalizacja świetlna.

Jak na razie nie wiadomo, jak długo potrwają te utrudnienia.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm

Wasze komentarze (28)

kierowca
2017-06-22 22:15:00

to najgorsza do jazdy ulica w mieśie-Gezecznarowskiego-począwszy od Słowackiego,aż do Ronda kozienieckiego- wstyd,wstyd,wstyd !!!!

bolo
2017-06-20 18:22:00

No i co z tego, że się zapadło? Przecież da się przejechać obok rowerem. A nasze dzielne władze miejskie stawiają na ścieżki rowerowe. Oj wybrali my se władze. Potrzebne nam to było jak dziura w moście...

Apr
2017-06-20 15:12:00

Witkowski zadluzyl miato bo musial utworzyc dobrze platne stanowiska dla nieudacznikow zwiazanych z PO. Wymyslaja jakis dyrektorow zarzadzajacy, wiceprezesow ktorych nie bylo z pensjami 15, 20 tysiecy.

do RZ
2017-06-20 13:55:00

Każda droga leżąca w granicach administracyjnych miasta lezy po stronie miasta. Żeby rząd miał zrobić to najpierw twój nierób musi ruszyć 4 litery. W sumie by mu się przydało bo zapasł się tragicznie.

Herszt
2017-06-20 13:22:00

Przeciez Witkowski rozwalil totalnie budzet i zadluzyl Radom na 400 mln zl bez zadnej iwestycji. Wiec z czego ma miec wklad wlasny na budowe wojska polskiego? Zalata tak jak zrobil to 2 lata temu (deskami) i bedzie git. A pozniejn przy pomocy usluznych mediow zwali wszystko na poprzednika.

RZ
2017-06-19 13:51:00

Komentarz zablokowany.

szewczyk
2017-06-19 13:38:00

Komentarz zablokowany.

Herszt
2017-06-19 13:10:00

Komentarz zablokowany.

Kierowca
2017-06-19 12:43:00

Kosztowniak wybudował lotnisko zamiast poprawić Wojska Polskiego = dobra zmiana

Kosa
2017-06-19 06:54:00

Dobrze że na Wojska Polskiego jest bardzo duża trawą to trochę podtrzymuje wiadukt i jest bezpiecznie. Dobrze że miasto jest zarosniete.

Irek
2017-06-18 23:42:00

Czy PO ma doprowadzić Radom do lat 40 ubiegłego wieku? Jeżeli tak to idzie im barszo dobrze.

Radomianka
2017-06-18 23:41:00

Komentarz zablokowany.

Jerzy
2017-06-18 23:39:00

Czekamy kiedy Witkowski opuści gabinet.

0
2017-06-18 22:05:00

Komentarz zablokowany.

Zmiany Mzdik?
2017-06-18 21:58:00

Jeśli Pan Prezydent Frysztak nie dokona zmian natychmiastowych w MZDiK będzie musiał odejść sam ze stanowiska. Widać Dziś jak ta jednostka nie daję rady z inwestycjami, utrzymaniem, koszeniem i rozwojem komunikacyjnym miasta.

Mzdik?
2017-06-18 21:54:00

Czy ten obiekt był po przeglądzie i kiedy? Czy MZDiK zlecił szalunki które wyglądają komicznie. Posiadam zdjęcia z przed 3 m-cy i wiedziałem że tylko tak to się może zakończyć! Dlaczego do tego dopuścił Mzdik?

du
2017-06-18 20:12:00

Wiadukt na Żeromskiego następny, i żeby nie było później winnego. W MZDiK leży ekspertyza za ok. 80tys. to może warto ją przeczytać. Czy od czasów Czyża nikt nie nauczył się czytać ze zrozumienie(nie podejrzewam elektryka)

Mzdik
2017-06-18 19:45:00

Dymisja dyrektora Mzdik?

Do o
2017-06-18 18:21:00

Komentarz zablokowany.

0
2017-06-18 17:34:00

A pis w Sejmie zagłosował przeciwko przebudowie tej ulicy. Brawo. Kolejna kompromitacja pisu

 1 2 >