Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Decyzja podpisana! Air Show 2017 w Radomiu!

Radom on-line / 2017-06-09 13:13:00, aktualizacja: 2017-06-09 14:35:00

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz podpisał dziś decyzję o organizacji Air Show w dniach 26-27 sierpnia 2017 r. w Radomiu, w kształcie, jaki został zaprezentowany przez ministra Sejmowi RP oraz opinii publicznej 8 czerwca br.

Oznacza to, że Air Show będzie trwało 2 dni, wstęp będzie wolny, a w pokazach wezmą udział, poza załogami polskimi, ekipy z co najmniej 8 krajów. Podczas imprezy odbędzie się również prezentacja najnowocześniejszego sprzętu wojskowego.

Szczegóły dotyczące imprezy zostaną przekazane w późniejszym terminie - czytamy na mon.gov.pl.

- W ostatni weekend sierpnia w Radomiu odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2017. Dziś w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych odbyło się w tej sprawie spotkanie z przedstawicielami wojska i MON. Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2017 zorganizowane zostaną w nowej formule. Pokazy nie będą biletowane, co oznacza, że za usługi wykonywane m.in. przez Zakład Usług Komunalnych, czy Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji będzie musiało zapłacić miasto. Na to zgodę będą musieli wyrazić radni Rady Miejskiej. Chcemy, aby porozumienie w sprawie organizacji Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show zostało jak najszybciej podpisane, ponieważ mamy już niewiele czasu. Natomiast już dziś wyrażamy gotowość do organizowania Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show w 2018 roku z okazji 100-lecia lotnictwa polskiego. Za program Air Show jak zwykle jest odpowiedzialna strona wojskowa - powiedział dyrektor kancelarii prezydenta Radomia, Mateusz Tyczyński.

Minister Macierewicz: Air Show 2017 w Radomiu - dwudniowe, niebiletowane

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm, mon.gov.pl

Wasze komentarze (47)

nobody
2017-06-13 07:33:00

AIRSHOW bezpłatny.... ale parkingi PŁATNE! Czegoś takiego nie widział świat! Władze miasta dostaną specjalne wyróżnienia od biznesmenów wyznania handlowego!

Radomianin
2017-06-12 19:34:00

Żeby była jasność Radka też lubię !!!

Radomianin
2017-06-12 19:32:00

A niech ktoś powie złe słowo o Antku !!! " A ubije jak psa"!!!

0
2017-06-12 17:55:00

Brawo Macierewicz. Witkowski doszczętnie skompromitowany

gość
2017-06-12 14:52:00

Oj platfusy, platfusy... Antek to nie jest wasz rozmiar, mysz zmaga się z górą i góra ją przygniotła! BRAWO ANTEK!

Litwin
2017-06-12 14:35:00

Komentarz zablokowany.

tururu
2017-06-12 10:56:00

Nie ma nic za darmo. Coś czuję że koszty ze strony MON będą gigantyczne a kwoty nigdy nie poznamy.....byle by nasze na górze.

dzięki
2017-06-11 10:53:00

Chciałem podziękować Prezydentowi Witkowskiemu, że nie dał się wciągnąć w 100% w podstępy Antoniego. Antoni przeminie a AIR SHOW musi trwać. Wiem, że pewnie honor wiele razy mu podpowiadał, żeby z głupimi podjazdami walczyć, ale interes miasta wygrał i dobrze. Ludzie są bardziej inteligentni i widzą co robią Kurski, Maciererewicz i inne tego typu osoby . W kampanii PISu nie było żadnego z nich a potem powyłazili z szaf poraz kolejny, to pokazuje tylko zakłamanie jakie jest w PIS niestety. Ale cóż poczekamy do wyborów, może ludzie nie dadzą się już kupić za 250zł + (dla osób, które mają dwoje dzieci, bo tutaj też okłamali)

Do chwała Witkowskiemu cdn
2017-06-10 18:52:00

Za koalicję z Dariuszem Wójcikiem - za "gwiazdę" Discopolo Anne Marię Białkowską - która poziomem intelektualnym nie odstaje od ... posłanki Joanny Scheuring-Wielgus ... czyli kazda potwora ma swojego amatora ;-))))))))))))))

rozmus
2017-06-10 13:32:00

@Olo Pod każdym artykułem w wielu wpisach króluje słowo "tymczasowy"! A jest to słowo klucz pewnego Pana. Gdyby nie Pan Ś. nadworny forumowicz i troll PiS to śmiem twierdzić, że nie było by żadnego głosu krytyki wobec obecnych władz Radomia. Stanowisko dyr. basenów jest było "tymczasowe"! Na całe szczęście dla basenów i pracowników.

Do chwała witkowskiemu
2017-06-10 08:20:00

Za ryczałty samochodowy i telefoniczny, za 8000 miejsc pracy (Nie licz swoich z po), za otwarte konkursy w UM i jednostkach, Za partyjnych fachowców w spółkach, za nagrody w urzędach i spółkach, za zadłużenie miasta, za brak funduszy zewnętrznych, za brak inwestycji i inwestorów, za codzienny bałagan na ulicach miasta. Pozdrawiam

Chwała Witkowskiemu
2017-06-10 06:51:00

Ten to dba o Miasto. knajpy,hotele parę groszy zarobią. Jak jeszcze podejmą uchwałę o darmowych dojazdach komunikacja miejską ? Miasto nasze pokazy Wasze. Oby Macierewicz tylko nie doprowadził do trzeciego wypadku. Po tym judaszu wszystkiego się można spodziewać !

ha ha hi hi
2017-06-10 06:37:00

Show to będzie jak pokarzą tupolewa w kawałkach. Baza już ołtarz składa i do spowiedzi budki WC po polu rozstawia. W programie wystąpienie Maciory i odczytanie apelu smoleńskiego. I tak oglądamy zawsze te pokazy z okna bloku

Olo
2017-06-09 22:32:00

Mieszkańcy dziękują Pis i wstydzą się za tymczasowego Witkowski

Ooooo
2017-06-09 22:05:00

Ja pierdziele ale kwik lewactwa. Kwik, kwik, kwik i tylko kwik. Nie ma Airshow kwik, jest airshow jeszcze większy kwik. A wszystko w imię tego aby było - jak kiedyś było "Państwo teoretyczne"

larry
2017-06-09 21:12:00

Wczoraj pluliscie bo gryzły was komary ,dzisiaj opluwacie prezydenta bo nie chciał wywalić kasy w błoto /pokazy co rok to utopia/zimą będziecie pluc ze drogi nie odsnieżone ,a na wiosne ze dziurawe. Zmieni sie prezydent to się zdziwicie jak bedziecie mieli wszystko czego zapragniecie nazawołanie.

tez
2017-06-09 20:24:00

Komentarz zablokowany.

maly
2017-06-09 19:32:00

MON bez miasta wypada blado !

jambo
2017-06-09 18:07:00

Komentarz zablokowany.

wt4y
2017-06-09 17:35:00

Podwójny cios dla złodziei z Partii Oszustów. Nic nie zarobią POd stołem.

 1 2 3 >