Broń znów wygrywa i jest liderem

bw 2016-08-28 09:00:00

Broń Radom zwyciężyła na wyjeździe 2:1 z Błonianką Błonie w ramach 6. kolejki IV ligi gr. południowo-mazowieckiej. Podopieczni Dariusza Różańskiego wygrali już piąty mecz w tym sezonie i zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Początek spotkania zdecydowanie należał do gospodarzy, którzy raz za razem groźnie atakowali bramkę Pawła Młodzińskiego. W 15. minucie golkiper Broni nie był jednak w stanie nic zrobić po atomowym strzale z 30 metrów Sieńskiego, którym wyprowadził Błoniankę na prowadzenie.

Broń wyrównała jeszcze przed przerwą - rzut karny na gola zamienił Nowosielski. W 60. minucie za ostry faul z boiska wyleciał Wojnarowski i goście grali z przewagą jednego zawodnika. Ostatecznie udało się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę w 81. minucie za sprawą wprowadzonego po przerwie Alberta Pietralskiego.

W ramach 7. kolejki piłkarskiej IV ligi Broń zmierzy się z rezerwami Znicza Pruszków. Spotkanie odbędzie się już w najbliższą środę (31 sierpnia) o godz. 18:00 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.

Błonianka Błonie - Broń Radom 1:2 (1:1)
Sieński 15 - Nowosielski 35, Pietralski 81

Błonianka: Dworzyński - Dominik Jarczak, Polowczyk, Kudelski, Koziarski, Duda, Zdzieszyński, Niezgoda, Dawid Jarczak, Sieński.

Broń: Młodziński - Jakubczyk (46 Pietralski), Sala (60 Leśniewski), Zieliński, Dobosz, Wicik, Oziewicz (90 Książek), Sałek, Bojek, Nowosielski (46 Więcek), Czarnecki.

Żółte kartki: Sieński, Dawid Jarczak, Kudelski, Duda - Bojek, Czarnecki.
Czerwona kartka: Wojnarowski.