Czwartek 25 kwietnia
Jarosława, Marka, Elwiry

Piąta porażka Broni

Damian Markowski 2015-10-10 19:49:00

Broń Radom przegrała na własnym stadionie 0:2 z Legią II Warszawa w spotkaniu 12. kolejki gr. łódzko-mazowieckiej III ligi. Dla podopiecznych trenera Tomasza Dziubińskiego to piąta porażka w sezonie 2015/2016.

Już w 14. sekundzie gry, po błędzie Dawida Sali - Mateusz Matracki sfaulował w polu karnym Kamila Anczewskiego, a sędzia wskazał na wapno, wyrzucając bramkarza Broni z boiska. Do radomian uśmiechnęło się jednak szczęście, gdyż wprowadzony rezerwowy golkiper, Paweł Młodziński obronił rzut karny wykonywany przez Mateusza Zawala.

W 52. minucie Legia II objęła prowadzenie po trafieniu Michała Suchanka, który wykorzystał świetne dośrodkowanie Michała Trąbki. W 67. minucie na 2:0 podwyższył Konrad Michalak po pięknej akcji całego zespołu. W 82. minucie Wajih Bouchniba nie wykorzystał rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką we własnym polu karnym przez jednego z piłkarzy gości.

Broń doznała kolejnej porażki i jej sytuacja staje się coraz gorsza..

W następnym meczu podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego zagrają na wyjeździe z Błękitnymi Raciąż. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (17 października) o godz. 15:00 w Raciążu.

Broń Radom - Legia II Warszawa 0:2 (0:0)
Michał Suchanek 52, Konrad Michalak 67

Broń: Mateusz Matracki - Bartosz Krukowski (83 Patryk Jakubczyk), Mikołaj Skórnicki, Dawid Sala (70 Piotr Nowosielski), Przemysław Wicik - Dominik Leśniewski, Adrian Dziubiński, Wajih Bouchniba, Mateusz Dziubek (46 Bartosz Kaszubowski), Jan Kowalski - Emil Więcek (2 Paweł Młodziński).

Legia II: Jakub Szumski - Bartosz Skowron, Mateusz Zawal, Arkadiusz Najemski, Eryk Rakowski - Jakub Szrek, Michał Suchanek, Filip Karbowy, Michał Trąbka, Konrad Michalak (68 Miłosz Kozak) - Kamil Anczewski (82 Tomasz Nawotka).

Żółte kartki: Kowalski, Kaszubowski - Najemski, Szrek, Rakowski.
Czerwona kartka: Mateusz Matracki (1. minuta, Broń, za faul).

Sędziował: Łukasz Trawiński (Warszawa).

W 3. minucie Mateusz Zawal (Legia II) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Młodziński obronił).
W 82. minucie Wajih Bouchniba (Broń) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Szumski obronił).