Green Ducks z drugim zwycięstwem

Damian Markowski 2015-07-27 16:07:00

Zielone Kaczory z Radomia odniosły drugie zwycięstwo w sezonie 2015/2016 Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego II. W 3. kolejce rozgrywek radomianie pokonali na wyjeździe 40:0 Warsaw Eagles B.

Spotkanie z rezerwami warszawskich "Orłów" radomianie rozpoczęli bardzo dobrze. Po pierwszej połowie Green Ducks prowadził już 21:0, a po przerwie podwyższył prowadzenie. Kaczory zagrały bardzo dobre spotkanie, cierpliwie, ale konsekwentnie punktując rywala.

Dla naszego zespołu jest to drugie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach. Na inaugurację radomianie wygrali również w stolicy z Warsaw Sharks B (64:0), natomiast w drugiej kolejce ulegli na własnym stadionie 12:35 Warsaw Dukes.

Green Ducks zajmują trzecie miejsce w tabeli PLFA II gr. północno-wschodniej. Nasz zespół wyprzedzają Warsaw Dukes i Rhinos Wyszków. To właśnie wicelider będzie kolejnym rywalem Kaczorów. Spotkanie pomiędzy tymi zespołami odbędzie się w Radomiu w sobotę (8 sierpnia).