Piątek 26 kwietnia
Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Broń zremisowała z Lechią

Damian Markowski 2015-04-25 20:49:00

Broń Radom po wyrównanym meczu zremisowała na własnym stadionie 2:2 z Lechią Tomaszów Mazowiecki w spotkaniu 26. kolejki gr. łódzko - mazowieckiej III ligi. Bramki dla naszego zespołu strzelili Michał Bojek oraz Paweł Ankurowski.

Broń Radom 2:2 Lechia Tomaszów Mazowiecki. foto: bronradom.pl

Początek spotkania był w miarę wyrównany. W 26. minucie goście objęli prowadzenie po przepięknym golu Rozwandowicza. Broń szybko wyrównała. W 32. minucie po akcji Leśniewskiego, Michał Bojek z bliskiej odległości pokonał Chachułę. Pierwsza połowa była typowo na remis i właśnie taki wynik mieliśmy po pierwszych trzech kwadransach.

Drugą część gry lepiej rozpoczęli goście z Tomaszowa Mazowieckiego. Lechia dominowała na boisku i powinna ponownie objąć prowadzenie, ale dwukrotnie po strzałach Prusinowskiego i Jardela - świetnymi interwencjami popisywał się Karol Budzikur. Podopieczni trenera Dariusza Rogulskiego dopięli swego w 67. minucie, kiedy to po pięknej akcji - Marcin Mirecki płaskim strzałem pokonał Budzikura. W 73. minucie Broń była blisko wyrównania, ale strzał Marczaka z rzutu wolnego zatrzymał się na poprzeczce bramki Lechii. W 87. minucie Broń po raz drugi wyrównała. Po dośrodkowaniu Marczaka, w polu karnym gości najlepiej zachował się Paweł Ankurowski i pewnie wpakował futbolówkę do bramki Chachuły, ustalając wynik spotkania.

W następnej kolejce podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego zmierzą się ze Świtem. Spotkanie odbędzie się w piątek (1 maja) o godz. 16:00 w Nowym Dworze Mazowieckim.

BROŃ RADOM - LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 2:2 (1:1)
Michał Bojek 32, Paweł Ankurowski 87 - Jakub Rozwandowicz 26, Marcin Mirecki 67

Broń: Karol Budzikur - Piotr Wieczorek (46 Bartosz Krukowski), Paweł Ankurowski, Mikołaj Skórnicki, Piotr Dobosz - Michał Bojek (67 Przemysław Wicik), Damian Sałek (75 Wojciech Gorczyca), Wajih Bouchniba (84 Sebastian Wichucki), Dominik Leśniewski - Piotr Nowosielski, Mariusz Marczak.

Lechia: Michał Chachuła - Mateusz Matysiak, Andrzej Dolot, Łukasz Matuszczyk, Mateusz Milczarek - Daniel Potakowski (75 Maciej Witczak), Wiktor Żytek, Jakub Rozwandowicz, Maciej Prusinowski (89 Dawid Stańdo) - Jardel (84 Szymon Wiejak), Marcin Mirecki (90 Paweł Majchrowski).