Czwartek 25 kwietnia
Jarosława, Marka, Elwiry

III liga: Przegrywali w stolicy do przerwy. Ostatecznie wygrana i remis

mn 2011-09-10 15:41:00

W szóstej kolejce rozgrywek o mistrzostwo III ligi piłkarskiej nasze zespoly grały w stolicy.  Lider tabeli Radomiak pokonał Ursusa Warszawa, a Broń zremisowała z Hutnikiem.

Bardzo dobrze spisały się nasze drużyny w kolejnych spotkaniach III ligi. Radomiak nie dał szans zawsze groźnemu Ursusowi, a Broń zremisowała z zajmującym trzecie miejsce Hutnikiem. Warto zaznaczyć, że obie nasze drużyny pokazały charakter, bowiem do przerwy przegrywały. Ursus w meczu z Radomiakiem od 70 minuty grał w dziesiątkę, Broń zaś w koncówce nie wykorzystała kilku świetnych okazji do zdobycia gola.

URSUS WARSZAWA - RADOMIAK RADOM 1:2 (1:0)

1:0 - Łowicki - 15', 1:1 - Figiel - 62', 1:2 - Tarnowski - 64'.

HUTNIK WARSZAWA - BROŃ RADOM 2:2 (2:0)

1:0 - Lewicki - 42', 2:0 - Złotkowski - 45', 2:1 - Dziubiński - 65', 2:2 - Marczak - 69'.

Orzeł Wierzbica- MKS Kutno 2:0
Mazur Karczew - Warta Sieradz 2:1
Omega Kleszczów - Start Otwock 0:0
Legionovia Legionovo- Sokół Aleksandrów Ł. 1:1
KP Piaseczno- Zawisza Rzgów 1:1
Włókniarz Zelów- Narew Ostrołęka 3:0

W tabeli samodzielnym liderem jest Radomiak - 16 pkt., przed Bronią - 13 pkt. Sokołem - 11 pkt. oraz Hutnikiem - 10 pkt.