Środa 24 kwietnia
Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Czarni wygrali turniej w Rypinie

wksczarni.pl, mawi 2014-09-20 22:09:00

Siatkarze Cerradu Czarnych Radom wygrali turniej w Rypinie. W pierwszym meczu zmierzyli się z Lotosem Trefl Gdańsk, którego zdominowali wygrywając 3:0. Takim samym wynikiem zakończył się mecz drugi - w nim radomianie odprawili z kwitkiem Indykpol AZS Olsztyn.

Premierowa partia z Lotosem to wspólne badanie się drużyn, które po raz pierwszy na tym etapie przygotowań miały okazję się ze sobą spotkać w sparingowej potyczce. W tym secie górą okazali się radomianie, którzy po walce na przewagi wygrali 28:26. Dwa kolejne sety to pewna i przede wszystkim skuteczna gra Wojskowych. Czarni nie pozwolili swoim rywalom na "rozwinięcie skrzydeł" i pewnie pokonali rywali.

Przed kilkunastoma dniami w Nidzicy siatkarze Czarnych i Indykpolu AZS Olsztyn drużyn stoczyli pięciosetowy mecz. Radomianie zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w tie-breaku. Tym razem potyczka miała jednostronny przebieg. Dwa efektowne i przekonujące zwycięstwa w trzech setach pozwoliły radomianom w turnieju w Rypinie zająć pierwsze miejsce.

Cerrad Czarni Radom - LOTOS Trefl Gdańsk 3:0 (28:26, 25:23, 25:21)

Cerrad Czarni Radom: Michał Kędzierski, Kuba Wachnik, Bartłomiej Grzechnik, Bartek Bołądź, Wojciech Żaliński Daniel Pliński, Adam Kowalski (libero) oraz Michał Ostrowski, Igor Grobelny, Kamil Gutkowski (libero)

Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:20, 25:21, 25:23)

Cerrad Czarni Radom: Kędzierski, Wachnik, Grzechnik, Bołądź, Żaliński, Pliński, Kowalski (libero) oraz Gutkowski (libero), Ostrowski, Grobelny