Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Leszek Ruszczyk: ''Startuję by móc dbać o ważne sprawy Radomian''

Kronika nie tylko towarzyska / 2014-08-27 14:02:00

Leszek Ruszczyk, Wicemarszałek Mazowsza, będzie kandydował na radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Decyzję ogłosił na swoim profilu facebookowym. Nie byłoby w tym zapewne nic dziwnego, gdyby nie fakt, że od wczorajszego wieczora, czyli przez ponad 13 godzin budował wśród swoich ''fanów'' napięcie i zaciekawienie.

Leszek Ruszczyk

Wczoraj, przed godziną 21 wicemarszałek zamieścił bowiem na facebooku wpis: "Witam wszystkich. Jutro rano poinformuję o ważnej decyzji dotyczącej.... więcej rano. Pozdrawiam Leszek Ruszczyk".

Dziś rano, czyli zaraz po godzinie 10 pojawił się wpis następujacej treści: "Witam serdecznie. Szanowni Państwo. Zdecydowałem, że będę kandydował do Sejmiku Województwa Mazowieckiego, z listy Platformy Obywatelskiej. W latach 2006-2010 pełniłem funkcję radnego sejmiku, będąc przewodniczącym komisji rozwoju gospodarczego, infrastruktury i przeciwdziałania bezrobociu. Następnie w kadencji 2010-2014, zostałem wybrany przez sejmik na członka zarządu, Po wyborach parlamentarnych zostałem wicemarszałkiem. Startuję dlatego by, jako radny móc działać, na rzecz województwa mazowieckiego, jak również dbać o ważne sprawy Radomian. Liczę na Państwa wsparcie, oraz poparcie w nadchodzących wyborach. Na FB, oraz stronie internetowej, będę na bieżąco informował o sprawach które w następnej kadencji będą priorytetem. Pozdrawiam, życzę miłego dnia".

Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy?  POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>

autor: mag

Wasze komentarze (20)

pOLSZEWIcA
2014-09-04 07:33:00

Komentarz zablokowany.

ciekawa
2014-08-29 12:13:00

Komentarz zablokowany.

wyborca
2014-08-28 13:30:00

Akurat pan Ruszczyk to wiarygodny gosc. Nie moge tego powiedziec o innych z PO. I cale szczescie!

anty kropka
2014-08-27 22:35:00

kropka Ty nie mów za nas, mów za siebie.

cha cha cha
2014-08-27 22:33:00

Osiągnięcia tego pana to to, że został wybrany na tego i tamtego i był w jakichś tam komisjach, w tym cóż za ironia w komisji rozwoju gospodarczego i przeciwdziałania bezrobociu...doprawdy imponujące osiągnięcia. A co pan narobił w tej komisji przeciwdziałania bezrobociu i rozwoju gospodarczego, że mamy takie wysokie bezrobocie w Radomiu?

ABC
2014-08-27 20:32:00

POdobno za cała karierą polityczną pana Leszka Ruszczyka stoi marszałek Ewa Kopacz? Oboje znają się od lat i sobie ufają i się wspierają politycznie. Kopacz i Ruszczyk są od początku od 2001 r. w radomskiej PO a znają się podobno jeszcze z dawnych czasów szkolnych. Tak mówią na mieście w Radomiu.

ZNACZEK
2014-08-27 20:22:00

A JA TAM BYM GO WIDZIAŁ W INNEJ ROLI.....

wyborca
2014-08-27 20:19:00

Komentarz zablokowany.

zdradeusz
2014-08-27 19:25:00

Ruszczyk, gdzie kontrakt regionalny i nasze pieniądze na tramwaj?! Zaczniesz go aktywnie negocjować z ministerstwem jeszcze w tym stuleciu?

QR
2014-08-27 19:24:00

Komentarz zablokowany.

listy pis
2014-08-27 19:06:00

A podobno liderem listy PiS do sejmiku ma być Andrzej Kosztowniak.....

historia
2014-08-27 19:05:00

Leszek Ruszczyk był już radnym sejmiku w kadencji 2006-2010 r. W roku 2010 r. przegrał wybory do sejmiku bo miał 2 na liście a do sejmiku dostał się tylko lider listy PO pan Andrzej Łuczycki. Ruszczyk idzie na 1 do sejmiku a podobno Andrzej Łuczycki ma mieć 1 na liście PO w okręgu nr 2 do rady miejskiej.A na 2 miejscu będzie obecny radny PO z tego okręgu pan Waldemar Kordziński.

du
2014-08-27 16:59:00

Ogłoszenie tej wiadomości zajęło 12 godzin to strach pomyśleć ile zajęło by podjęcie jakieś decyzji. Panie daj pan spokój.

kropka
2014-08-27 15:23:00

To dobrze, że Pan Ruszczyk startuje, bo potrzeba nam takich ludzi jak on w samorządzie. Z całego serca życzę powodzenia i na pewno oddam na Pana swój głos.

eljgreg
2014-08-27 15:12:00

P. Ruszczyk był szczególnie aktywny zwłaszcza podczas spotkań władz naszego miasta z marszałkiem Struzikiem... Milczał, milczał, milczał... Teraz dopiero wiem dlaczego: omawiane wówczas sprawy nie były widać ważne dla Radomia, za to teraz, po wyborach, będą i ważne sprawy, i większe zaangażowanie, i może p.Ruszczyk wreszcie będzie "mógł", bo nie będzie już przybocznym A.Struzika?!

Radomianin bez partyjny
2014-08-27 14:57:00

Trzeba powiedzieć, że to najbardziej aktywny człowiek w ostatnich latach, pracuje i to widać. Takich nam potrzeba.

Andrzej były pracownik PKS Radom
2014-08-27 14:51:00

Leszku proszę Cie wstydu oszczedz i daj że spokój, nic nie zrobisza miejsce zajmiesz!

temu panu
2014-08-27 14:50:00

już dziękujemy

Joanna