Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Sto lat Młodej Parze! Ślub radnego Kowalskiego z Karoliną Steczkowską [ZDJĘCIA]

Kronika nie tylko towarzyska / 2014-08-15 08:51:00

W czwartkowy wieczór, w radomkiej katedrze odbył się ślub radnego Jakuba Kowalskiego z Karoliną Steczkowską. Przewodniczący klubu radnych PIS to jeden z ostatnich kawalerów w radomskiej Radzie Miejskiej. Na ślubie obecna była rodzina i przyjaciele oraz wielu kolegów radnych i oficjeli, w tym eurodeputowany Zbigniew Kuźmiuk, wicemarszałek senatu Stanisław Karczewski, poseł Marek Suski, przewodniczący RM Dariusz Wójcik, prezydent Andrzej Kosztowniak i jego zastępca Igor Marszałkiewicz. Podczs wesela bawiono się w restauracji "Wasik".  Wszyscy goście składali świeżo upieczonym małżonkom najlepsze życzenia. Także redakcja Radom24.pl życzy Młodej Parze sto lat!

Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy?  POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>

 

autor: mawi

Wasze komentarze (9)

Matti
2014-08-27 19:39:00

Najbardziej niewdzieczna i najbardziej zadufana w sobie persona z PiS. Tragedia to dopiero nastapi kiedy zostanie wiceprezydentem. Ekspansja wiochy na Radom i odplyw kasy z podatkow nastapi nardzo szybko.

0
2014-08-25 01:46:00

zygac sie chce jak patrze na ta osobe....

do czytelnik
2014-08-22 21:29:00

to ja byłam na innym ślubie? bo uczestniczyłam w kościele garnizonowym, ale wy wiecie lepiej....

do czytelnik
2014-08-22 21:29:00

to ja byłam na innym ślubie? bo uczestniczyłam w kościele garnizonowym, ale wy wiecie lepiej....

Czytelnik
2014-08-22 14:40:00

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140815/POWIAT0206/140819275§ioncat=photostory2 Katedra zdecydowanie.

do protestant
2014-08-21 11:19:00

o ile dobrze wiem, to Młodzi nie brali ślubu w Katedrze, informacja jak zwykle błędna na tym portalu, ale to norma

protestant
2014-08-20 07:37:00

Katedra to NIE ich parafia! Dużo małych pisiaków! Po miodowym w Egipcie-.szczęść Boże młodym

Czytelnik
2014-08-17 09:16:00

Oczywiście szczęścia na nowej drodze. Jednak wydaje mi się, że Radny trochę zachowuje się jak celebryta. Lista gości, media... Ludzie, przecież On (biuro posła, rada, wodociągi) i Ona (biuro posła, komisja p/alkoholowa) to ludzie, którzy wszystko co mają, posiadają dzięki podatnikom.

ooo
2014-08-15 13:19:00

Piękna para młoda! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!