Sobota 20 kwietnia
Agnieszki, Czesława, Amalii

"Niedziela z tenisem stołowym": kto najlepszy w styczniu? Czas na lutową edycję

kk, Katarzyna Bielak 2013-02-02 06:48:00

Cykl  turniejów   w ramach spotkań "Niedziela z Tenisem Stołowym" został zakończony w styczniu  rozegraniem ostatniego IV  Turnieju, w którym  udział wzięło 31 osób, w tym  cała czołówka mająca szanse na końcowy sukces.

Bezapelacyjnym zwycięzcą IV Turnieju i końcowej klasyfikacji został Arkadiusz Radek z Szydłowca wygrywając 3 - 0 w finałowej grze z Pawłem Pietrzykiem z Tczowa. Był  to trzeci wygrany finał Arkadiusza po zwycięstwach w 2. i 3.  turnieju. W grze o III m-ce Kamil Świercz (Szydłowiec) pokonał Jakuba Cabana (Kozienice) 2 - 1, zapewniając sobie III miejsce również w klasyfikacji końcowej; Zawodniczka II-go ligowej drużyny Broń Radom Marta Marszałkiewicz w końcowej klasyfikacji zajęła drugie miejsce, (przedzielając zawodników z Szydłowca), a czwarte jej koleżanka klubowa Katarzyna Osińska.

W prowadzonej klasyfikacji w kategorii do lat 16-tu, najlepszym  w IV Turnieju i w klasyfikacji końcowej był Kamil Świercz/Szydłowiec/, który przypieczętował swój sukces z Turnieju w kategorii Open  /3 miejsce/, wyprzedzając Łukasza Cichockiego (Skarżysko/) i Jakuba Cabana z Kozienic.

Po zakończeniu IV turnieju a tym samym cyklu czterech turniejów stycznia, sześciu najlepszych w kat. Open oraz trzech z kat. do lat 16 otrzymało nagrody rzeczowe. Ponadto wylosowano nagrody dla 10-ciu szczęśliwców. Również drobne upominki otrzymali wszyscy pozostali uczestnicy Turnieju. Nagrody i upominki ufundowali: IKTS"Broń" Radom i Firma "Pryzmat' z Radomia.